با نظر هیئت مدیره باشگاه گیتی پسند؛

فوتسال قطعی شد، فوتبال به جلسه بعد موکول شد!

حضور تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در لیگ برتر قطعی شد، سرنوشت تیم فوتبال به جلسه بعدی موکول شد.

به گزارش میدان نیوز، مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال کشور صبح دوشنبه هفته گذشته، با حضور افتخاری رییس سازمان لیگ فوتسال، جابری دبیر کمیته فوتسال، منصوری و نجاری اعضای هیأت رییسه فوتسال و غفاری مسئول امور داوری فوتسال با شرکت نمایندگان تیم‌های مختلف لیگ برتر برگزار شد و در این مراسم، قرعه کشی لیگ صورت گرفت و برنامه هفته های مختلف نیز اعلام شد.

نکته قابل توجه این مراسم عدم حضور نماینده گیتی پسند در این مراسم بود، گیتی پسندی ها هیچ فردی را به عنوان نماینده برای شرکت در این مراسم اعلام نکرده بودند.

این مسئله سبب شد عده ای از رسانه ها تأکید کنند که باشگاه گیتی پسند قصد تیمداری در لیگ برتر فوتسال کشور را ندارد.

جواد شریف مدیر رسانه ای باشگاه گیتی پسند، درباره عدم حضور نماینده این تیم در قرعه کشی لیگ برتر فوتسال به خبرنگار میدان نیوز گفت: این مسئله دلیل خاصی نداشت. هر سال قرعه کشی های مختلف در لیگ های مختلف انجام می شود و عدم حضور یک تیم در قرعه کشی اولیه مبنی بر عدم حضور آن تیم در لیگ نیست.

وی تأکید کرد.عدم حضور گیتی پسند در قرعه کشی لیگ برتر فوتسال دلیل بر تیم نداشتن این باشگاه نیست.

این در حالی است، کمیته فوتسال پایان ماه جاری را آخرین مهلت ارسال مدارک تیم های برای شرکت در لیگ برتر فوتسال مقرر کرد. یعنی تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه فرصت تکمیل و یا تحویل مدارک خود به کمیته فوتسال را دارند.

با توجه به این مسائل صبح امروز سایت باشگاه گیتی پسند از حضور این تیم در لیگ برتر فوتسال کشور خبر داد.

در این جلسه هیئت مدیره این باشگاه، علی طاهری مدیر عامل باشگاه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد رشته‌های مختلف در سال ۹۳ را ارائه کرد. وی همچنین بودجه پیشنهادی برای تیم‌ها و رشته‌های مختلف در سال ۹۴ را نیز به هیئت مدیره پیشنهاد کرد.

پس از آن، اعضا با توجه به فرصت اندک تا شروع مسابقات لیگ برتر فوتسال به مدیر عامل باشگاه مجوز حضور در لیگ برتر فوتسال در فصل ۹۴-۹۵ را دادند.

لازم به ذکر است فعالیت در رشته‌های فوتبال بزرگسالان و تیم‌های پایه و یا حضور در رشته‌های جدید با توجه به طولانی شدن جلسه به نشست بعدی هیئت مدیره موکول شد.

Go to TOP