استعفایی که پس از یک ماه رسانه ای شد!

دلیل استعفا؛ مشغله کاری یا اختلافات فنی با مجمع!؟

معاون توسعه ورزش اداره کل: نزدیک به یک ماه است که رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان از سمت خود کناره گیری کرده است.

با خبر شدیم که سروش اسماعیلی، رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان از سمت خود کناره گیری کرده است. در این راستا با علیرضا امینازاده، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تماس گرفتیم که متن گفت و گوی خبرنگار میدان نیوز به شرح زیر است؛

“رییس هیئت بدمینتون یک ماه پیش استعفا داد”

علیرضا امینازاده درباره استعفای اسماعیلی اظهار کرد: نزدیک به یک ماه است که رییس هیئت بدمینتون استان اصفهان استعفا داده است.

معاون توسعه ورزش اداره کل افزود: حدود یک ماه پیش سروش اسماعیلی استعفای خود را تقدیم فدراسیون بدمینتون کشور کرده بود و ما از طریق فدراسیون از استعفای وی باخبر شدیم و پس از قبول استعفای وی از سوی فدراسیون و بررسی های صورت گرفته، مقرر شد که حسین زیبایی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان سرپرستی این هیئت را بر عهده گرفته و مقدمات برگزاری مجمع اتخاباتی این هیئت را فراهم کند.

وی پیرامون دلیل این استعفا خاطر نشان کرد: در نامه استعفای اسماعیلی، مشغله کاری و خانوادگی به عنوان دلایل استعفا ذکر شده بود.

با وجود اظهارات امینازاده، شنیده ها حاکی از آن است که دلیل استعفای اسماعیلی، صرف مشغله کاری نبوده است و مسائلی همچون اختلافات فنی با مربیان و اعضای مجمع بدمینتون استان اصفهان از دلایل کناره گیری وی می باشد.

اخبار تکمیلی این استعفا را در پایگاه تحلیلی خبری میدان نیوز دنبال کنید.

Go to TOP