مسئولان برگزاری مسابقات فوتبال پیشکسوتان استان اصفهان:

هدف از برگزاری، نشاط عمومی است/ برگزاری مسابقات پیشکسوتان از وظایف هیئت فوتبال است

امسال، دومین سال است که مسابقات فوتبال پیشکسوتان را برگزار می کنیم و امسال با حضور چشمگیر تیم ها مواجه شده ایم به طوری که اکثر تیم هایی که سال پیش حضور نداشتند، امسال اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش میدان نیوز، مسابقات فوتبال پیشکسوتان استان اصفهان برای دومین سال پیاپی و از بیستم تیرماه در حال برگزاری است.

امیر سامع، مسئول برگزاری و حامی مسابقات فوتبال پیشکسوتان استان اصفهان در این باره به خبرنگار میدان گفت: امسال، دومین سال است که مسابقات فوتبال پیشکسوتان را برگزار می کنیم و امسال با حضور چشمگیر تیم ها مواجه شده ایم به طوری که اکثر تیم هایی که سال پیش حضور نداشتند، امسال اعلام آمادگی کرده اند ولی به خاطر شرایط زمین مسابقات، امسال دو تیم به تعداد تیم ها اضافه کرده ایم و با ۱۰ تیم مسابقات را آغاز کردیم.

تیم های “سپاهان الف”، “سپاهان ب”، “ذوب آهن”، “تربیت”، “منتخب رهنان”، “منتخب شهدای بوزان”، “بیگ اسپورت”، “سپهر”، “مجتمع فولاد مبارکه” و “زنده یاد شیرازی(ریف)” تیم های حاضر در این رقابت ها هستند که در میان نام بازیکنان آنها، نام پیشکسوتانی چون حسن حاج رسولی ها، غلام آقاجان، محسن یزدخواستی، منصور ابراهیم زاده، کریم قنبری، امیر فولادگر، حمید معماریان، حسین طلاکش، عباس سروری و … چشم نواز است.

سامع از نحوه برگزاری مسابقات تا به امروز ابراز رضایت کرد و گفت: امسال رسول کربکندی را به عنوان مسئول فنی برگزاری مسابقات انتخاب کردیم و در طول برگزاری دیدارها از راهنمایی های وی استفاده کردیم.

وی هدف از برگزاری این رقابت ها را اهمیت ویژه به پیشکسوتان و سرزنده نگه داشتن آنها بیان کرد.

رییس شرکت نویان نوین در پایان از اهالی محله بوزان جی به خاطر کمال همکاری در برگزاری مسابقات و همچنین استقبال پر شورشان از بازی ها تقدیر و تشکر کرد.

کربکندی: برگزاری مسابقات پیشکسوتان از وظایف هیئت فوتبال است

رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال اصفهان نیز درباره مسابقات فوتبال پیشکسوتان به خبرنگار میدان گفت: این مسابقات که سال گذشته با عنوان شهید کشاورز برگزار شد، امسال با عنوان شهدای بوزان ادامه پیدا کرده است و با توجه به اینکه سن ورودی بازیکنان را یک سال جوانتر کرده ایم، تیم ها و بازی ها از کیفیت بالایی برخوردار شده است.

کربکندی افزود: امسال ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی به صورت دوره ای به رقابت می پردازند و پس از آن از هر گروه دو تیم بالا خواهد آمد و پس از برگزاری مسابقات نیمه نهایی و فینال قهرمان این دوره از رقابت ها را مشخص خواهیم کرد.

 وی با اشاره به ابعاد زمین ورزشگاه شهدای بوزان گفت: با توجه به اینکه این زمین کوچکتر از زمین استاندارد است تصمیم گرفتیم که این مسابقات با حضور ۹ بازیکن برگزار شود.

پیشکسوت فوتبال اصفهان درباره بحث داوری این رقابت ها گفت: ما در بخش داوری از اخوان و دانشور که به نوعی پیشکسوت داوری فوتبال هستند استفاده کرده ایم.

رسول کربکندی برگزاری این مسابقات برای پیشکسوتان را از وظایف هیئت فوتبال اصفهان برشمردو خاطر نشان کرد: متاسفانه هیئت فوتبال برای برگزاری این رقابت ها به جز ارسال نماینده، هیچ کمکی به ما نکرد.

نتایج بدست آمده از مسابقات تا بدین جای کار به شرح زیر است:

ذوب آهن ۱ – زنده یاد شیرازی ۲

مجتمع فولاد ۹ – سپهر ۰

سپاهان الف ۸ – شهدای رهنان ۴

تربیت ۲ – شهدای بوزان ۴

بیگ اسپرت ۵ – شهدای رهنان ۱

سپاهان ب ۵ – شهدای بوزان ۴

سپاهان الف ۷ – ذوب آهن ۱

مجتمع فولاد ۳  – تربیت ۱

زنده یاذ شیرازی ۰ – سپاهان الف ۷

Go to TOP