13921104000382_PhotoA

برگزاری انتخابی تیم ملی شنا و آغاز اردوی تیم ملی فوتبال از ۲۱ اسفند

اولین دوره مسابقات شنای انتخابی تیم ملی ناشنوایان در استخر سلمان فارسی فدراسیون برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش میدان نیوز به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، بیماران خاص و پیوند اعضاء، اولین دوره مسابقات شنای انتخابی تیم ملی ناشنوایان با حضور ۲۲ ورزشکار از استان‌های تهران، گیلان، خراسان رضوی، یزد، کردستان، اصفهان، بوشهر، مازندران و اردبیل سه‌شنبه، ۱۳ اسفندماه در استخر سلمان فارسی فدراسیون برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

* نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

– ۵۰ متر کرال پشت:

۱- قاسم مقیسه (تهران)

۲- حامد آقانظری (تهران)

۳- اسماعیل مومنی (گیلان)

– ۵۰متر پروانه:

۱- شورش میرزایی (کردستان)

۲- مهدی محسنی (گیلان)

۳- مهراد کشاورز (تهران)

– ۵۰ متر قورباغه:

۱- مهراد کشاورز (تهران)

۲- علی محمود خلخالی (تهران)

۳- محمد رحیمی (تهران)

– دو طول آزاد:

۱- قاسم مقیسه (تهران)

۲- حامد آقامحمدنظری (تهران)

۳- علی محمود خلخالی (تهران)

– رده‌بندی تیمی:

تهران الف مقام اول

تهران ب مقام دوم

گیلان مقام سوم

اهدای مدال و حکم قهرمانی با حضور مهران تیشه‌گران، دبیر و امید سعیدی، نایب رئیس مردان فدراسیون برگزار شد.

* برگزاری اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال ناشنوایان

مرحله دوم از اولین اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال ناشنوایان به منظور شرکت در سومین دوره مسابقات قهرمانی فوتبال ناشنوایان آسیا – اقیانوسیه ۲۰۱۴ از ۲۱ اسفندماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح زیر است:‌

مظاهر شیرزاد، سیدامیر حسینی، وحید چگینی، حسن عبادپور و مهرداد کاکاوند (قزوین)، اسفندیار علی‌نژاد، ایمان محبی، پدرام محبی، سیدیاسین حسینی، کیوان قمی و میثم حسینی مقدم (گیلان)، مرتضی عباسی، مصطفی رحیم فردوسی‌نژاد، محمدعلی گرایلی، مهدی قاسمی، محسن نجفی و عبدالحسین گرایلی (خراسان رضوی)، رضا سلیمی، علی حیدری، هاشم یادگاری، حسین یادگاری و مهدی راهزانی (مرکزی)، محمد رسول آذرسینا، ساسان گومه، محمدعارف فریادرس، حمید واحدی و امیر زراییان (کرمانشاه)، حسین نوری، سعید خلیلی، اسماعیل شاه زید، محمد میرقصیری و ابوالفضل قنبری (قم)، بهمن کوه کردزاده، احمد نعمتی، حبیب محمدی، محمود دریکوند، علی زینالوند و مسلم طاهرپور (لرستان)، علیرضا بسیح، علی‌اصغر محبوبی، حمیدرضا خزایی، مصطفی مرادی، امیر خاجی، رضا مشالگردی، محسن فرضی، حامد محمدبیگی، حامد طلایی و حسین جعفرپور (تهران)، مصطفی حیدری و سید امین دهقان (یزد)

Go to TOP