طنزنامه فساد در فوتبال/ قسمت ششم؛

اندر حکایت این هیئت‌رئیسه باحال فدراسیون فوتبال

اولین حرکت انقلابی دوستان آن بوده که گفته می‌شود علی کفاشیان بعد از گذراندن دوران خنده، از روی صندلی خود پا شده و به_گلاب به روتون_ رفته و پس از آن، ترجیح داده که در این زمینه سکوت کند.

به گزارش میدان نیوز، می‌دانم چند روزی که نبودیم چه فکرهایی به سرتان زد و چقدر ترسیدید که مبادا دوستان اهالی فوتبال از خجالت ما در آمده باشند، راستش خودمان هم همین ترس را داشتیم اما بعد که تحقیق کردیم، کاشف از آب درآمد که این چند روز به خاطر کسالت ناشی از سوزش معده و درد موجود از آن، نتوانستیم به نگارش این مطالب گهربار ادامه دهیم و به همین دلیل، با یکی دو روز تأخیر، خدمتتان رسیدیم!

القصه در همین یکی دو روز استراحت ما، اتفاقات بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار، بسیار به توان ان! خوبی در فوتبالمان صورت گرفت و مسئولان فوتبال کشور، توانستند بالاخره متن موجود را بخوانند و هضم کنند.

یکی از دوستانی که با فدراسیون فوتبال آشنایی داشته، در گفتگوی خود با ما به این نکته اشاره کرده که رئیس فدراسیون فوتبال بعد از انتشار گزارش فساد در همان ورزش فوق‌الذکر و دیدن آن گزارش از طریق گوشی لمسی اش تا چند روز فقط میخندیده و بعد از چند روز، مسئولان مجبور شدند مهدی تاج و بهروان را به سراغ او بفرستند تا او با دیدن آنها، یاد گذشته بیفتند و اندکی از خنده او کم شود.

544120_756

بعد از آن بوده که دوستان به فکر تشکیل جلسه اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال افتادند تا در این زمینه اقداماتی جدی صورت داده و یک حرکت انقلابی از خود نشان دهند.

اولین حرکت انقلابی دوستان آن بوده که گفته می‌شود علی کفاشیان بعد از گذراندن دوران خنده، از روی صندلی خود پا شده و به_گلاب به روتون_ رفته و پس از آن، ترجیح داده که در این زمینه سکوت کند.

بعد از آن هم، او و دوستان در جلسه‌ای گرد هم جمع شده و با یکدیگر از خاطرات قدیم گفتند و شنیده‌اند و پس از صرف چایی و کیک، عنوان کرده‌اند که در روزهای آینده پاسخی کوبنده به این گزارش مجعول(!) ارائه خواهند کرد. حالا اینکه اصل قضیه چه بوده و مشکلات موجود در فوتبال، چرا مورد توجه قرار نگرفته، به نوع کیک و چایی استفاده شده در فدراسیون بر می‌گردد!

212336_691

در خبرها همچنین آمده بود که ستاره خوشتیپ یک تیم رنگی تهرانی که گفته می‌شود این تیم از پرطرفدارترین تیم‌های ایران هم به شمار می‌رود، تا اطلاع ثانوی محروم شده است!

آخر این دوستان پرس… ببخشید، این دوستانی که در آن تیم فوق‌الذکر، به تازگی مدیریتشان را شروع کرده بودند، به دنبال بودند که این ستاره خوشتیپ را بعد از آب خنکی که بنده خدا در یکی از زندان‌های معروف پایتخت نوش جان کرده بود، دوباره به عرصه فوتبال بازگردانند که این پروسه هم با تلاش دیگر دوستان، لغو شد!

حالا باید ببینیم که بعد از حضور این بازیکن خوشتیپ! در دادگاه فرهنگ و رسانه، در نهایت او دوباره به فوتبال باز می‌گردد یا خیر!

29ac0be7edf36d5eb92e30784d2d809f_920_538

پی‌نوشت: هرگونه برداشت شخصی، غیر شخصی، دوستانه، غیر دوستانه و… از این مطلب، پیگیری قانونی دارد و اگر در ذهنتان هم، یک دفعه برداشت ناصحیحی از آن انجام دادید، ما با دوستانمان به سرعت به سراغتان می‌آییم! این را گفتیم که بدانید که ما می‌دانیم!

Go to TOP