"نیاز به حضور در حداقل چهار کاراته وان داریم"

سعید احمدی: تمام تمرکزم بر روی انتخابی تیم ملی است

دارنده مدال طلای رقابت‌های لیگ جهانی کاراته می‌گوید تا رسیدن به رقابت‌های جهانی اتریش به عنوان مهم‌ترین رویداد سال نیاز به حضور در حداقل چهار دوره از رقابت‌های لیگ جهانی داریم.

به گزارش میدان نیوز، سعید احمدی به مصدومیت خود در رقابت‌های کاراته وان هلند اشاره کرد و گفت: با توجه به مصدومیتی که در رقابت‌های کاراته وان هلند داشتم نتوانستم برابر حریفم به پیروزی برسم و با وجود اینکه بسیار آماده بودم اما این مصدومیت مانع از ادامه کار من شد.

او افزود: خوشبختانه مصدومیتم تا حدود زیادی برطرف شده اما هنوز تا رسیدن به آمادگی مطلوب کمی فاصله دارم. با این حال تلاش می‌کنم برای رقابت‌های انتخابی تیم ملی که در اردیبهشت ماه برگزار می‌شود از شرایط مطلوبی برخوردار شوم.

دارنده مدال طلای رقابت‌های لیگ جهانی کاراته با بیان اینکه با هزینه شخصی در رقابت‌های کاراته وان هلند شرکت کردم، گفت: من برای آمادگی بیشتر به صورت شخصی راهی رقابت‌های کاراته وان هلند شدم. البته باید از اقدامات فدراسیون برای انجام هماهنگی‌های لازم جهت حضور در رقابت‌های برون‌مرزی نیز تشکر کنم. امیدوارم در مدت زمان باقیمانده تا رقابت‌های جهانی اتریش بتوانیم حداقل در چهار مرحله دیگر از رقابت‌های لیگ جهانی حضور پیدا کنیم تا با حداکثر آمادگی راهی مهم‌ترین رویداد سال شویم.

احمدی خاطرنشان کرد: تمامی حریفان ما روند آماده‌سازی بسیار خوبی را طی می‌کنند و در تمامی رقابت‌های لیگ جهانی حضور دارند. این حضور سبب شده تا علاوه بر اینکه حریفانم در رنکینگ جهانی رتبه خود را ارتقا دهند، با ماندن در کوران مسابقات شرایط بسیار خوبی پیدا کنند.

او به در پیش بودن رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته ایران اشاره کرد و گفت: تمام تمرکزم را بر روی این رقابت‌ها گذاشتم تا بتوانم باز هم در تیم ملی حضور داشته باشم. امیدوارم نگاه‌ها به تیم ملی هیچگاه شخصی نباشد و با بهترین انتخاب برای سرمربیگری تیم ملی شاهد موفقیت کاراته ایران باشیم.

دارنده مدال طلای رقابت‌های لیگ جهانی کاراته در مورد رقابت‌های سوپر لیگ کاراته ایران نیز اظهار کرد: ‌در دوره پیش رقابت‌های سوپر لیگ حضور نداشتم و امیدوارم در دوره بعدی شرایطی به وجود بیاید که من هم در این رقابت‌ها حضور پیدا کنم. متاسفانه آنطور که باید شاهد پرداخت مبالغ‌ مناسب به ملی‌پوشان نیستیم، البته همین که یک منبع درآمدی از طریق سوپر لیگ برای ملی‌پوشان ایجاد شده خود یک اتفاق مثبت است.

او در پایان خاطرنشان کرد: کاراته به احتمال زیاد در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ حضور پیدا خواهد کرد و باید از همین حالا به فکر موفقیت این رشته باشیم. کاراته ایران نیاز به حمایت بیشتر دارد و مطمئن باشید در صورت توجه مناسب می‌توانیم بیش از اینها شاهد درخشش ملی‌پوشان ایران باشیم.

ایسنا

Go to TOP