دو خبر از دوومیدانی

تشکیل پرونده سلامت برای ملی‌پوشان دوومیدانی/ پاداش کسب سهمیه المپیک به زورآونداهدا شد

ملی‌پوشان دوومیدانی صبح امروز (دوشنبه) با حضور در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی تحت معاینات تخصصی قرار گرفتند و برای آنها پرونده سلامت تشکیل شد.

به گزارش میدان نیوز و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، در راستای تشکیل پرونده سلامت برای تمامی ملی‌پوشان، صبح امروز (دوشنبه) لیلا رجبی، رضا قاسمی، حسن تفتیان، محمد جعفر مرادی و حمیدرضا زورآوند در محل درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی حضور یافتند و خدماتی همچون مشاوره روانشناسی، مشاوره تغذیه و پیکرسنجی، مشاوره ضد دوپینگ، ارزیابی‌های آزمایشگاهی، معاینات داخلی، قلب و عروق ، ارتوپدی و دندانپزشکی دریافت کردند.

غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این خصوص اظهار داشت: هرچه به زمان اعزام کاروان ورزش کشورمان به بازی‌های المپیک نزدیک می‌شویم، حجم کارها افزایش یافته و همزمان دقت و سرعت همکاران ما جهت ارائه بهترین خدمات به عزیزان ورزشکار افزایش پیدا می‌کند. در این راستا خوشبختانه فدراسیون‌های المپیکی همکاری و هماهنگی خوبی با فدراسیون پزشکی ورزشی دارند که لازم می‌دانم از عزیزان همکاری در تمامی فدراسیون‌ها قدردانی کنم.

خبر دیگر اینکه پاداش کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو به حمید رضا زورآوند که در مسابقه ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی قهرمانی آسیا در ژاپن موفق به کسب سهمیه شده بود، ظهر امروز (دوشنبه) در فدراسیون دوومیدانی اهدا شد.

زورآوند در دیدار با مجید کیهانی و روزبه وثوق احمدی، رئیس و مشاور حقوقی فدراسیون دوومیدانی رسماً پاداش خود را دریافت کرد.

Go to TOP