بازیکنان گاز چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کنند

ملکیان: ذوب‌آهن همان تیم قدرتمند دو سال قبل نیست/باید با بازیکنان جوان بجنگیم

مدیر فنی تیم بسکتبال بانوان ذوب‌آهن می‌گوید تیمش نسبت به دو سال قبل تغییرات زیادی داشته، اما با همان بازیکنان جوان در لیگ می‌جنگد.

به گزارش میدان نیوز،  آیلین ملکیان درباره شرایط آمادگی بازیکنان ذوب‌آهن در سوپر لیگ بسکتبال بانوان گفت: امسال ذوب‌آهن از ۵ بازیکن اصلی ۴ بازیکن را در اختیار ندارد. اسماعیل‌زاده به کوشا رفت، یکی از بازیکنان هم قرار است در نفت آبادان بازی کند. این ذوب‌آهن با تیمی که ۲ سال با قدرت در سوپرلیگ بازی کرد متفاوت است.

وی افزود: مربیان باید با همین بازیکنانی که دارند بجنگند. ما در گروه سختی قرار داریم و آن طور که شنیدم برق شیراز که از سوپرلیگ B آمده بازیکن خارجی هم داشته است. پالایش نفت هم بازیکنان خوبی را جذب کرده و یکی از بازیکنان ما را نیز در اختیار گرفته است. تا وارد لیگ نشویم و در مسابقات شرکت نکنیم نمی‌توانیم بفهمیم تیم‌ها چطور بسته شده‌اند.

مدیر فنی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی را جایگزین کرده‌اید گفت: باشگاه اعلام کرده می‌خواهد با بازیکنان بومی تیم داشته باشد. اگر می‌توانستیم همان بازیکنان را نگه می‌داشتیم، اما بازیکنان الان حرفه‌ای فکر می‌کنند. بازهم اشکالی ندارد و ما با جوانان کار می‌کنیم. تمرینات هم در این مدت بد نبوده، اگرچه با کمی تاخیر شروع کردیم.

ملکیان همچنین درباره اینکه با تغییرات و تحولاتی که تیم‌ها داشته‌اند، لیگ امسال را چطور می‌بینید، تصریح کرد: تیم‌ها بازیکنان متفاوتی را جذب کرده‌اند، اما آمادگی بازیکن هم مهم است. فقط اسم بازیکن و اینکه بگوییم ملی‌پوش است مهم نیست.  تا جایی که شنیده‌ام کوشا مهره‌های خوبی را جذب کرده و گاز هم همان نفرات سال گذشته را دارد که به خوبی هماهنگ هستند و چشم بسته همدیگر را پیدا می‌کنند.

فارس

Go to TOP