به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنیم که در دولت بعدی روند روبه رشد ادامه پیدا کند

سلطانی‌فر: می‌توانیم در المپیک توکیو در بخش بانوان ۳ مدال بگیریم/ درباره تغییرات فعلا چیزی مشخص نیست

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای صعود تیم فوتبال به جام جهانی و نتایج خوب در المپیک برنامه‌ریزی‌ها در دولت بعدی هم پیگیری خواهد شد.

به گزارش میدان نیوز، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران درباره مهمترین برنامه‌هایش گفت: یک بار درباره این موضوع صحبت کردم و ۱۴ محور عنوان شد.  از پرداختن به ورزش بانوان گرفته تا مبارزه با فساد،‌ساماندهی ساختار وزارتخانه، ساماندهی امور اقتصاد ورزش و نظارت بر امور.

وی درباره شرایط بانوان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که بانوان در امور مدیریتی دارند، باید تحرک بیشتر باشد، این سیاستی است که رئیس‌جمهور دارد و از مدیران زن استفاده می‌کند.

سلطانی‌فر افزود: ما چند ۱۰ هزار مربی و چند ۱۰ هزار ورزشکار و داور داریم، اگر شرایط خوب باشد، احتمال حضور آنها در میادین بین‌المللی وجود دارد که عناوین خوبی بگیریم. ما یک مدال در المپیک داشته‌ایم و این ظرفیت وجود دارد در المپیک بعدی سه مدال بگیریم.

وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه با وجود شما نیار به تغییر وجود دارد یا خیر، عنوان کرد: فعلاً هیچ چیزی معلوم نیست باید ببینیم چه می‌شود.

سلطانی‌فر همچنین درمورد وضعیت معیشتی ورزشکاران یادآور شد: در حد امکان تلاش می‌کنیم به این موضوع رسیدگی شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که ۹ ماه به پایان این دولت مانده، شما چطور پیش‌بینی کرده‌اید که برنامه‌هایتان برای المپیک و صعود ایران به جام جهانی محقق شود، گفت: به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنیم که در دولت بعدی هم روند روبه رشد ادامه پیدا کند.

فارس

Go to TOP