مسئولان باشگاه گیتی پسند قول پرداخت پول ما را دادند

آزادانی: از اعتماد مقانلو تشکر می‌کنم/ امیدوارم در عرصه مربیگری هم موفق باشم

مربی جدید تیم ملی تکواندو گفت: خوشحالم از اینکه سال‌ها با لباس تیم ملی برای ایران افتخار آفرینی کردم و امیدوارم بتوانم در عرصه مربیگری نیز موفق باشم.

به گزارش میدان نیوز، علیرضا نصرآزادانی مربی جدید تیم ملی تکواندو  اظهار داشت: به هر حال افتخار بزرگی است که یک ورزشکار به عنوان بازیکن تیم ملی و یا مربی تیم ملی فعالیت کند. خوشحالم که سال‌ها با لباس تیم ملی برای ایران افتخار آفرینی کردم و امیدوارم بتوانم در عرصه مربیگری نیز فعالیت کنم و همچون دوران قهرمانی موفق باشم.

وی در ادامه افزود: سال ۲۰۰۱ بیژن مقانلو در رده نوجوانان به عنوان مربی من بود و در آن مقطع تا به امروز از او چیزهای زیادی یاد گرفتم و در طول این سال‌ها او معلم خوبی برای من بوده است. از اعتماد مقانلو و مسئولان فدراسیون سپاسگزارم. امیدوارم در بحث مربیگری نیز بتوانم در کنار بیژن مقانلو تجربه کسب کنم و در ادامه شاهد موفقیت تیم ملی باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که گویا شما برای دومین بار تجربه مربیگری را در کارنامه دارید، گفت: سال گذشته در لیگ برتر تکواندو مربی تیم گیتی‌پسند بودم و امسال نیز برای دومین بار در عرصه ملی مربیگری می‌کنم در حال حاضر نیز با هیچ تیمی قرارداد ندارم و طبق قانون مربیان تیم ملی نباید با هیچ تیمی قرارداد داشته باشند و تنها روی تیم ملی تمرکز کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی که بین باشگاه گیتی‌پسند و بازیکنان وجود دارد حل شد یا خیر؟ گفت: آخرین صحبت‌ها این بود که تا دو هفته آینده پول ما را پرداخت خواهند کرد امیدوارم که مسئولان گیتی‌پسند خوش‌قول باشند.

فارس

Go to TOP