آذری:‌ هراسی از نام حریفان در آسیا نداریم/از تاج خواسته‌ام مطالبات‌مان را تا نیم فصل بدهد

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگرچه با حریفان قدرتمندی در آسیا بازی داریم اما هراسی از آنها نداریم.

به گزارش میدان نیوز،  سعید‌ آذری در مورد قرار گرفتن ذوب آهن در گروه مرگ در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فصل گذشته هم ذوب آهن در گروه سختی قرار داشت. اگرچه حریفان ما قدرتمند هستند اما ما هم یکی از تیم‌های قدرتمند هستیم و بر اساس تجربیاتی که از گذشته داریم می‌توانیم در آسیا با تمام توان حاضر شویم. العین نایب‌قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان است. امکانات حریفان آسیایی با تیم ما قابل مقایسه نیست اما مهم این است که ما از نظر نیروی انسانی و انگیزشی بسیار برتر از حریفان هستیم و تیم ما نسبت به فصل گذشته جوان‌تر هم شده است و هیچ ترسی از نام حریفان نداریم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد رویارویی با حریف عربستانی گفت: باتوجه به حضور چهار نماینده از ایران و عربستان در این مسابقات طبیعی بود که با عربستانی‌ها هم‌گروه شویم اما هنوز تکلیف‌مان را در ارتباط با میزبانی از تیم‌های عربستانی نمی‌دانیم. کفاشیان دیروز اعلام کرده طبق مصوبه AFC اگر حریفان عربستانی به ایران نیایند بازنده می‌شوند. این مسئله می‌تواند کورسویی از امید برای ما ایجاد کند که در کشور خودمان میزبان تیم‌های عربستانی باشیم. با این حال من بعید می‌دانم که چنین اتفاقی بیفتد و فکر می‌کنم باز هم باید در کشور سوم به مصاف تیم‌های عربستانی برویم.

وی افزود: بازی تیم ملی ما با ساحل عاج در امارات لغو شد و امارات نپذیرفت که این بازی در آن کشور برگزار شود بنابراین اگر هم ما بخواهیم در امارات از حریفان عربستانی میزبانی کنیم این مرتبه این کشور به ما امکان این کار را نمی‌دهد. شاید‌ آنها برای حریفان عربستانی این امکانات را فراهم کنند اما برای تیم‌های ایرانی بعید است چنین کاری انجام بدهند. بنابراین ما هنوز نمی‌دانیم که وضعیت بازیمان با حریف عربستانی چگونه خواهد بود.

آذری با اشاره به جلسه دو شب پیش با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من به تاج گفتم انتظار خاصی از فدراسیون نداریم. فقط درآمد حاصل از نیم‌فصل اول لیگ را به ما پرداخت کنند. آن جلسه برای حمایت از تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و ما فقط این انتظار را از فدراسیون فوتبال داریم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد اختصاص هزار و ۲۰۰ صندلی به تماشاگران پرسپولیس در بازی روز جمعه گفت: این مصوبه شورای تأمین اصفهان است و حرف من نیست. فرماندهان میدان در روز جمعه اجازه ورود تماشاگران حریف بیش از این تعداد را نخواهند داد و قطعا مردم خوب اصفهان برای حمایت از ذوب آهن به ورزشگاه می‌آیند.

فارس

Go to TOP