حاشیه دیدار والیبال بانک سرمایه و پیکان

حضور مجید جلالی در سالن و استقبال گسترده تماشاگران/ داورزنی بازی را نیمه‌کاره رها کرد!

رئیس فدراسیون والیبال هم برای تماشای امروز رقابت‌های والیبال به سالن والیبال آمده بود، اما به دلیل حضور در جلسه ای مهم سالن را ترک کرد و مسابقه را تا انتها ندید.

به گزارش میدان نیوز، دیدار تیم‌های والیبال بانک سرمایه و پیکان در هفته آخر نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ در خانه والیبال تهران آغاز شد.

*سالن خانه والیبال برای این مسابقه مملو از تماشاگر است. در فصل جاری هیچ مسابقه‌ای در تهران به اندازه بازی امروز تماشاگر ندارد. شرایط به نحوی است که برخی تماشاگران روی پله‌های ورزشگاه نشسته و بازی را تماشا می‌کنند.

*محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال هم برای تماشای امروز رقابت‌های والیبال به سالن والیبال آمده بود، اما به دلیل حضور در جلسه‌ای مهم سالن را ترک کرد و مسابقه را تا انتها ندید.

*محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان هم در سالن حضور دارد و بازی پیکانی ها را از نزدیک تماشا می‌کند. وی اکثر مسابقات پیکان را با حضور در خانه والیبال از نزدیک می‌بیند.

*نکته جالب توجه بازی امروز حضور مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان است که با حضور در جایگاه ویژه و نشستن درکنار محمود شیعی دیدار پیکان و بانک سرمایه را از نزدیک تماشا می‌کند.

*محمد وکیلی، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان هم به همراه شاگردانش در سالن مسابقه حاضر است.

فارس

Go to TOP