با شکست زنجان در دیدار فینال؛

جام طلای نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور به فارس رسید

دیدارهای پایانی نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور در سالن مخابرات اصفهان برگزار شد و تیم فارس با شکست زنجان عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

به گزارش میدان نیوز، دیدارهای پایانی نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور پیش از ظهر امروز در سالن مخابرات اصفهان برگزار شد و تیم فارس با شکست زنجان عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

در اولین بازی امروز، دو تیم تهران و خراسان رضوی برای کسب عنوان سومی به رقابت پرداختند که تیم تهران موفق شد با نتیجه ۷۳ بر ۶۳ حریف خود را شکست دهد و عنوان سومی را کسب کند.

در ادامه و در دیدار نهایی نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور تیم فارس و زنجان به مصاف هم رفتند که تیم فارس در یک دیدار حساس و پایاپای با نتیجه ۵۷ بر ۵۴ تیم زنجان را شکست داد و قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

پس از برگزاری بازی های پایانی بلافاصله مراسم اختتامیه نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور، گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت در سالن ورزشی شهدای مخابرات اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم کلیپی از افتتاحیه این دوره از مسابقات و حضور بسکتبالیست ها در طرح سه شنبه های بدون خودرو در خیابان چهارباغ اصفهان به نمایش درآمد و پس از آن محمدرضا آقاباباگلیان رییس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان اصفهان ضمن ارائه گزارش کامل این مسابقات از اتفاقات خاص این دوره از مسابقات صحبت کرد.

پس از صحبت های رییس هیئت از پیشکسوتان رشته بسکتبال با ویلچر استان اصفهان با اهدای تندیس هایی مزین به نام پیامبر اکرم (ص) تقدیر شد و پس از آن با حضور حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، حبیب خمجانی مسئول انجمن بسکتبال با ویلچر فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و محمدرضا گلشنی معاون ورزش قهرمانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین مدال و جام های تیم های اول تا سوم اهدا شد و تیم خراسان رضوی نیز جام اخلاق را دریافت کرد.

نوزدهمین دوره مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی کشور گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت با حضور ۲۲ تیم از سراسر کشور در قالب هشت گروه، از ۲۳ تا ۲۷ آذرماه در ۲ سالن امام علی (ع) و شهدای مخابرات اصفهان برگزار شد.

Go to TOP