اشتباهات داوری پیش می‌آید، اما مهم این است که در نتیجه بازی‌ها تاثیرگذار نباشد

خاکبان: نزاجا بدون هزینه در کنار مدعیان لیگ واترپلو است/ تاکنون نتایج غیرقابل پیش‌بینی گرفته‌ام

سرمربی تیم واترپلوی نزاجا گفت: تیم ما بدون هزینه در کنار مدعیانی قرار دارد که حدود ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کرده‌اند.

به گزارش میدان نیوز، دانیال خاکبان در مورد پیروزی تیمش در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر واترپلو اظهار داشت: برد نسبتا خوبی داشتیم. هر چند که تیم نوفلاح از بازیکنان جوانی تشکیل شده است اما ما با عملکرد خوب خود توانستیم به یک پیروزی ارزشمندی دست پیدا کنیم و امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: نوفلاح تیم جوانی است که در سال‌های آینده خبرهای خیلی خوبی از این تیم خواهید شنید. در حال حاضر با توجه به شرایط لیگ و تیم‌های حاضر در رقابت‌ها تیم نوفلاح حرف برای گفتن ندارد اما در حد خود عالی است.

سرمربی تیم واترپلوی نزاجا خاطرنشان کرد: تیم ما روز به روز بهتر می‌شود و تا کنون هم نتایج غیرقابل باوری کسب کرده‌ایم. امیدوارم در دور برگشت نتایج بهتری بگیریم. هر چند تاکنون هم کمی جلوتر از پیش‌بینی‌های اولیه خود بوده‌ایم.

خاکبان عنوان کرد: بازیکنان ما سرباز هستند و برای مثال در بازی روز گذشته ۲ بازیکن‌مان به  دلیل حضور در پادگان نتوانسته‌اند برای‌مان به میدان بروند. ما ۲ هفته زمان استراحت داریم که فرصت خوبی برای هماهنگی بیشتر است و تلاش می‌کنیم به خوبی از این زمان استفاده کنیم.

وی با اشاره به برخی مشکلات داوری در جریان رقابت‌ها گفت: داوری‌ها کمی اشتباه دارد که البته مطمئن هستم تمام آنها سهوی است. تمام داوران از دوستان ما هستند و خارج از میدان مسابقه و ارتباط خیلی خوبی با هم داریم. به هر حال در تمام رشته‌ها اشتباه داوری پیش می‌آید، اما مهم این است که در نتیجه بازی تاثیرگذار نباشد که متاسفانه برای ما اینگونه بود.

سرمربی تیم واترپلوی نزاجا ادامه داد: تنها مشکل تیم خودمان هم بحث سرباز بودن بازیکنان و جمع کردن تمام آنها در یک زمان مشخص است. برخی تیم‌های مدعی حدود ۴۰۰ – ۵۰۰ میلیون تومان هزینه کردند، اما ما بدون هزینه توانسته‌ایم پا به پای آنها رقابت کنیم. در مجموع مسابقات امسال خیلی نزدیک است و سطح لیگ نسبت به سال گذشته بسیار بالا رفته است. به عقیده من هر ۵ تیم بالای جدول شانس و شرایط قهرمانی در لیگ را دارند.

فارس

Go to TOP