سرپرستی که اخبار را فیلتر می‌کند

آقای سانسورچی در فدراسیون هندبال!/ رحیمی: هنوز ثبت‌نام نکرده‌ام

فدراسیون هندبال روزهای ثبت‌نام برای انتخابات را سپری می کند، اما آقایان در اقدامی عجیب به دنبال سانسور اخبار هستند.

به گزارش میدان نیوز، با اعلام رسمی وزارت ورزش و جوانان مبنی بر ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون هندبال، فدراسیون هندبال این روز ها میزبان حضور اشخاصی است که می‌خواهند کاندیدای ریاست فدراسیون هندبال شوند. آغاز ثبت نام کاندیداها از ۲۳ آذر آغاز شده و اخبار ضد و نقیضی در این خصوص منتشر می‌شود.

در حالی که انتشار اخبار ثبت نام نامزدهای فدراسیون های مختلف به راحتی از طریق مسئولان آن فدراسیون در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد، در فدراسیون هندبال شرایط فرق می‌کند! ظاهراً عباسعلی اکبری، سرپرست فدراسیون هندبال علاقه‌ای ندارد که اخباری در این خصوص منتشر شود و به مسئولان فدراسیون اعلام کرده تا صحبتی در این خصوص با اصحاب رسانه نداشته باشند.

با وجود حضور آقای سانسورچی در فدراسیون هندبال روز گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه علیرضا رحیمی در فدراسیون هندبال حضور پیدا کرده و برای انتخابات فدراسیون ثبت نام به عمل آورده، اما واقعیت این است که این اتفاق هنوز رخ نداده است.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در این خصوص اظهار داشت: روز گذشته دو ساعت به فدراسیون هندبال رفتم و کار خاصی انجام ندادم!

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در انتخابات فدراسیون هندبال ثبت‌نام کرده یا می کند، گفت: واقعیت این است برخلاف برخی اخباری که منتشر می‌شود، باید بگویم من هنوز برای انتخاب هندبال ثبت نام نکرده‌ام و احتمالش خیلی کم است که ثبت نام هم بکنم. به هر حال فعلا اقدامی در این راستا انجام نداده‌ایم.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا رحیمی به فدراسیون هندبال بازخواهد گشت یا خیر؟ و اینکه سرپرست فدراسیون تا چه زمانی تصمیم دارد اخبار را سانسور کرده و البته تعاملی با رسانه‌ها نداشته باشد. لازم به ذکر است نگارنده برای نوشتن این خبر چندین بار با تلفن همراه عباسعلی اکبری تماس گرفت، اما سرپرست فدراسیون هندبال پاسخگو نبود.

فارس

Go to TOP