با حضور نمایندگان 12 استان؛

پانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی کشور بانوان جانباز و معلول برگزار می‌شود

پانزدهمین مسابقات شنای بانوان قهرمانی کشور در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می‌شود.

به گزارش میدان نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولان، معصومه صدر، نایب رئیس انجمن شنا  گفت: پانزدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور شنا بانوان سوم دی ماه به میزبانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می شود و شرکت کنندگان دوم دی ماه وارد محل برگزاری مسابقات می‌شوند.

نایب رئیس انجمن شنا خاطر نشان کرد: نمایندگان استان‌های تهران، قم، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، البرز، مازندران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، فارس و کرمانشاه در این مسابقات حاضر می‌شوند و رقابت شناگران در ۱۱ ماده انفرادی و یک ماده تیمی در ۱۰ کلاس پزشکی برگزار می‌شود.

صدر افزود: رشته شنا به دلیل محدودیت‌هایی که برای بانوان دارد تنها به صورت داخلی برگزار می‌شود و شاهد استقبال خوبی از هیات‌های استانی بودیم.

وی گفت: افراد برتر در هر کلاس در صورت احراز شرایط برای فعالیت در رشته قایقرانی به این انجمن معرفی می شوند و امیدواریم بتوانیم همزمان استعداد یابی در این رشته هم انجام بدهیم.

پانزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا بانوان جانباز و معلول روز جمعه، ۳ دی ماه در محل استخر فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار خواهد شد.

 

Go to TOP