از رحیمی خواهش می‌کنم در انتخابات حضور پیدا کند

ناری: هر کسی به هندبال می‌آید «مارکوپولو» می‌شود/ مگر اکبری تخصص دارد که مربی انتخاب کند؟

کارشناس هندبال ایران گفت: نمی‌دانم چرا هر کسی که به هندبال می‌آید مانند «مارکوپولو» دائم سفر می‌کند.

به گزارش میدان نیوز، نقی ناری درمورد شرایط فدراسیون هندبال اظهار داشت: شرایط هندبال واقعاً وحشتناک شده و متاسفانه این رشته را نابود کردند. متاسفانه وزارت ورزش و جوانان بجای اینکه فردی قدرتمند را به عنوان سرپرست فدراسیون هندبال انتخاب کند تا کاندیدای برای ثبت‌نام در انتخابات وحشت نکنند، فردی را آورده که با همان شرایط پیش‌ می‌رود و گاهاً اوضاع را بدتر هم می‌کند.

وی ادامه داد: اکبری حتی عملکردی ندارد تا پس از رفتنش هندبالی‌ها برای او دعای خیر کنند. شرایط آقای سرپرست به گونه‌ای است که بودن یا نبودنش واقعاً تفاوتی ندارد.

کارشناس هندبال ایران درخصوص اینکه اکبری قرار است همراه با تیم شهرداری کاشان به هلند برود، عنوان کرد: مگر اکبری چقدر از هندبال تخصص دارد که می‌خواهد برود و از هلند برای تیم ملی مربی انتخاب کند؟ مگر او کارشناس هندبال است؟ اکبری نیرویی است که باید فقط شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند و بس! اگر او مربی بیاورد و رئیس آینده فدراسیون هندبال آن مربی را نخواهد، باز هم بر بدهی‌های فدراسیون هندبال اضافه خواهد شد.

ناری با بیان اینکه مربی تیم ملی را کمیته فنی باید انتخاب کند، گفت: اکبری برای کدام تیم ملی می‌خواهد مربی انتخاب کند؟ هر کسی که رئیس فدراسیون شود باید سال‌ها کار کند تا شاید بتواند به اواخر دوران رحیمی برسد. من پیشنهاد می‌کنم اکبری بجای این‌کارها اسپانسر پیدا کند.

وی با بیان اینکه نمی‌دانم چرا هرکسی به هندبال می‌آید، مارکوپولو می‌شود، تصریح کرد: اگر رحیمی می‌خواهد به سفر برود ما مشکلی نداریم، برود اما چرا دروغ می‌گوید؟ متاسفانه آقایان جهانگرد شده‌اند و می‌گویند دنبال بالا بردن جایگاه ایران در آسیا و مربی تیم ملی و … هستند در حالی که تیم ملی ما هر سال بدتر می‌شود و احتمالاً در دوران اکبری به افغانستان هم ببازیم!

کارشناس هندبال ایران با اشاره به برگزاری انتخابات، گفت: اگر رحیمی لطف کند و در انتخابات حضور پیدا کند، از وی ممنون می‌شوم. جامعه هندبال به حضور رحیمی نیاز دارد تا روحیه بگیرد. ضمن اینکه او در هندبال و وزارت ورزش شناخته شده است و می‌تواند هندبال را از باتلاقی که آقایان ساخته‌اند بیرون بکشد. همه باید از وی حمایت کنند، البته حمایتی بدون توقع.

فارس

Go to TOP