برای اولین بار در استان اصفهان؛

ریاست هیئت دوچرخه سواری به یک روحانی رسید + حواشی و تصاویر

مجمع انتخاباتی هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد و حجت الاسلام مهروی پور با کسب اکثریت آرا به ریاست این هیئت رسید.

به گزارش میدان نیوز، پیش از ظهر امروز، مجمع انتخاباتی هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد و حجت الاسلام مهروی پور با کسب اکثریت آرا به ریاست این هیئت رسید.

برای انتخابات این هیئت که با حضور نصرالله پریچهره، سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری، محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش استان و دیگر اعضای مجمع برگزار شده بود، محمدرضا همامقدم، حسن رحمانی، منوچهر مهروی‌پور، احمد عباسی، احمد صرامی، احسان عبداللهی و سیدضیا صفوی کاندیدا شده بودند.

با غیبت احمد عباسی و سیدضیا صفوی که به منزله انصراف آنها تلقی شد، رقابت بین پنج کاندیدا آغاز و پس از اعلام برنامه ها توسط این پنج نفر رای گیری برگزار شد و منوچهر مهروی پور با کسب ۹ رای به ریاست هیئت دوچرخه سواری استان اصفهان رسید.

در این انتخابات احمد صرامی ۷ رأی، حسن رحمانی ۱ رأی کسب کرده و محمدرضا همامقدم و احسان عبداللهی هم رأیی به خود اختصاص ندادند.

برگزاری این مجمع با حواشی خاصی نیز همراه بود که به شرح زیر است:

* این مجمع انتخاباتی که قرار بود ساعت ۱۱ برگزار شود، با ۲۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

* برای اولین بار در استان اصفهان یک روحانی برای ریاست یک هیئت ورزشی کاندیدا شده بود.

* برای اولین بار در استان یک روحانی به ریاست یک هیئت ورزشی رسید.

* دو نفر از نماینده ورزشکاران که عازم سفر بودند قبل از آغاز رای گیری، برگه های رای خود را تحویل دادند و مجمع را ترک کردند.

* پس از پایان مجمع، ندا واشیانی پور عضو شواری اسلامی شهر اصفهان و نائب رییس هیئت دوچرخه سواری استان که در این مجمع حق رای داشت در مجمع حاضر شد و از تاریخ و ساعت برگزاری مجمع اظهار بی اطلاعی کرد.

 

Go to TOP