مسابقات والیبال بانوان شهرداری کلانشهرها در اصفهان آغاز شد؛

قرعه سخت شهرداری اصفهان/ یک پیروزی و یک شکست برای بانوان والیبالیست شهرداری

مسابقات والیبال بانوان شهرداری کلان شهرهای کشور به میزبانی اصفهان آغاز شد و نماینده اصفهان با یک پیروزی و یک شکست روز اول مسابقات را پشت سر گذاشت.

به گزارش میدان نیوز، صبح امروز، مسابقات والیبال بانوان شهرداری کلان شهرهای کشور به میزبانی سالن گل نرگس اصفهان آغاز شد و نماینده اصفهان با یک پیروزی و یک شکست روز اول مسابقات را پشت سر گذاشت.

صبح امروز، قرعه کشی این مسابقات که با حضور ۵ تیم از کلان شهرهای تهران، ارومیه، مشهد، شیراز و اصفهان در طول سه روز در اصفهان برگزار می شود، انجام شد و با وجود میزبانی اصفهان، سخت ترین قرعه به تیم شهرداری اصفهان رسید.

تیم والیبال بانوان شهرداری اصفهان صبح امروز در اولین دیدار خود به مصاف تیم شهرداری مشهد رفت که با نتیجه ۲ بر ۱ موفق شد این تیم را شکست دهد.

با توجه به قرعه سختی که به نام تیم شهرداری اصفهان خورده بود، تیم شهرداری اصفهان پس از استراحتی کوتاه عصر امروز به مصاف تیم شهرداری تهران رفت که در پایان با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب تیم تهرانی شد.

در دیگر دیدارهای روز نخست این رقابت ها تیم شهرداری شیراز با نتیجه ۲ بر ۰ تیم شهرداری ارومیه را شکست داد و تیم شهرداری مشهد نیز با همین نتیجه تیم شهرداری ارومیه را مغلوب کرد.

فرانک بابلیان، هدی آریان فر، الهام مرادی، منیژه مردانی، ریحانه قربانی، لیلا گلدسته، سمیه اخلاقیان، پریسا اسماعیلی، فروغ آهنگری، فرزانه جهانبخشی، محبوبه فروغی، نجمه عبداللهی و بهاره عباسی به سرمربیگری سعیده جعفری و سرپرستی لیلا تیموری، تیم والیبال شهرداری اصفهان را تشکیل می دهند.

برنامه روز دوم و سوم مسابقات:

یکشنبه ۵ دی ماه
شهرداری تهران – شهرداری شیرازشهرداری اصفهان – شهرداری ارومیه
شهرداری مشهد – شهرداری شیراز
شهرداری تهران – شهرداری ارومیه

دوشنبه ۶ دی ماه
شهرداری مشهد – شهرداری تهران
شهرداری شیراز – شهرداری اصفهان

Go to TOP