در آستانه بازی سپاهان و استقلال برگزار شد؛

حمایت فوتبالیست های سپاهان از ایتام کمیته امداد/ تصاویر

در آستانه حساس ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در اقدامی خداپسندانه و انسان دوستانه از کودکان بی سرپرست و ایتام کمیته امدام امام خمینی(ره) حمایت کردند.

به گزارش میدان نیوز، عصر امروز و در آستانه حساس ترین دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در اقدامی خداپسندانه و انسان دوستانه از کودکان بی سرپرست و ایتام کمیته امدام امام خمینی(ره) حمایت کردند.

مهدی اخوان سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با ابراز خوشحالی از برگزاری این برنامه، اظهار داشت: خیلی دوست داشتم که این برنامه بهتر از این انجام می شد و همه بازیکنان و کادر مربیگری با فرصت کافی و اطلاعات مناسب در این فضا وارد شوند و هر یک از بازیکنان سرپرستی چند کودک یتیم را بر عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان نیز با اشاره به پیشقدم بودن باشگاه سپاهان در امور فرهنگی، گفت: بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان که از بهترین باشگاه های کشور است توانستند در این کار خیر شریک شوند و به صورت نمادین حامی ایتام شوند و من امیدوارم این اتفاق کمک کار روحی و معنوی آنان برای مسابقاتشان باشد.

حمیدرضا شیران افزود: هدف اصلی از این برنامه این بود که زیبایی های زیادی که در ورزش وجود دارد به نمایش گذاشته شود و من اطلاع دارم ورزشکاران زیادی وجود دارند که در کار خیر پیشرو هستند و از این دست فعالیت ها انجام می دهند.

Go to TOP