حواشی دیدار تیم های سپاهان اصفهان و استقلال تهران؛

از پارکینگ شلوغ نقش جهان تا زیباترین نمای یک ورزشگاه ایده آل + تصاویر

این دیدار که به نوعی اولین دیدار پرتماشاگر نقش جهان پس از افتتاحیه اخیر به حساب می آمد با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و نزدیک به ۴۰ هزار نفر برای دیدن این دیدار به ورزشگاه آمدند.

به گزارش میدان نیوز، عصر امروز، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه بزرگ نقش جهان میزبان تیم استقلال تهران بود که این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

شما را به خواندن و دیدن حواشی جذاب این دیدار دعوت می کنیم:

* این دیدار که به نوعی اولین دیدار پرتماشاگر نقش جهان پس از افتتاحیه اخیر به حساب می آمد با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و نزدیک به ۴۰ هزار نفر برای دیدن این دیدار به ورزشگاه آمدند.

* با توجه به حجم تماشاگران و نبود پارکینگ مناسب اکثر تماشاگران، خودروهای خود را در خیابان های اطرف ورزشگاه و خیابان های منتهی به ورزشگاه پارک کرده بودند.

* سروبس ویژه خبرنگاران در ترافیک منتهی به ورزشگاه معطل شد و پس از شروع بازی به ورزشگاه رسید.

* علی منصوریان در یک تصمیم پر ریسک، سیدحسین حسینی را به جای مهدی رحمتی برای دروازه استقلال در این بازی انتخاب کرده بود و حسینی هم قبل از آغاز بازی از رحمتی رخصت گرفت.

* قبل از شروع بازی در مراسمی با حضور رجبی، رییس سازمان بسیج ورزشکاران، یاد و خاطره شهید عبدالمهدی کاظمی که بازیکن سابق تیم‌های پایه سپاهان بود گرامی داشته شد.

* تا اواخر نیمه اول با حضور نزدیک به ۴۰ هزار تماشاگر، طبقه اول ورزشگاه نقش جهان پر شد و نمای چشم نوازی را رقم زد.

* جایگاه خبرنگاران مسقف شده بود ولی در بعضی نقاط دید کافی به زمین نداشت و به همین دلیل خبرنگاران برای تماشای بهتر بازی، بیرون آمده بودند.

* پس از به ثمر رسیدن گل اول سپاهان یک ترقه در ورزشگاه منفجر شد.

* پس از گل اول سپاهان، هواداران این تیم به صورت یکصدا شعار “خداحافظ علی منصوریان” را سر دادند.

* در دقایق پایانی بازی نیروهای ویژه اطراف پیست تارتان مستقر شدند.

* پس از گل سپاهان تعدادی از هواداران استقلال با هم درگیر شدند که با دخالت نیروی انتظامی مسئله ختم به خیر شد.

* علی منصوریان و بازیکنان سپاهان پس از پایان بازی هواداران را تشویق کردند

* خودروهای تماشاگران بدون هیچ نظمی در پارکینگ پارک شده بود که هواداران دو تیم را برای خروج از ورزشگاه با مشکل روبرو کرد.

 

Go to TOP