با حضور شهردار و مسئولین ورزش استان اصفهان؛

مراسم تودیع و معارفه سازمان ورزش شهرداری برگزار شد + تصاویر

مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سازمان ورزش شهرداری اصفهان با حضور شهردار اصفهان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.

به گزارش میدان نیوز، عصر امروز، مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیرعامل جدید سازمان ورزش شهرداری اصفهان با حضور شهردار اصفهان در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.

این برنامه با حضور مهدی‌ جمالی‌نژاد شهردار اصفهان، اصغر آذربایجانی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان، روسای هیئت‌های ورزشی استان، رسول جزینی، علیرضا نصر و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

جمالی نژاد: ریل گذاری خوبی برای سازمان ورزش انجام شده است

در ابتدای این مراسم کلیپی از فعالیت‌های یک سال گذشته سازمان ورزش شهرداری اصفهان در زمان مدیرعاملی مسعود انصاری‌مهر پخش شد و پس از آن دکتر جمالی نژاد با اشاره به تلاش های مدیرعامل قبلی سازمان ورزش در طول یک سال گذشته سازمان، اظهار داشت: دکتر انصاری مهر به صورت تمام وقت در اختیار سازمان بود و ریل گذاری خوبی برای سازمان ورزش صورت گرفت و این سازمان در یک سال مدیریت وی دوران بسیار بانشاط و پرتحرکی را تجربه کرد.

شهردار اصفهان به حضورموفق علی قاسمی در تربیت بدنی سپاه نیز اشاره کرد و افزود: سازمان ورزش بسیار خوش شانس است که مدیران موفق و زبانزدی را در سال گذشته و امسال تجربه کرده است و قطعا با همدلی که بین اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری وجود دارد، سازمان ورزش شهرداری به سمت پیشرفت حرکت خواهد کرد.

جزینی: اقدامات خوبی برای ورزش شهر صورت گرفته است ولی کافی نیست

عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی ورزشی شورای شهر نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات خوبی که در ورزش استان صورت گرفته است اظهار داشت: شهرداری در توسعه ورزش موفق عمل کرده است ولی کافی نیست و باید در راستای صحبت های رهبری که فرمودند: “هر پولی در ورزش خرج شود، سرمایه گذاری است” حرکت کرده و بیش از پیش فضای رشد ورزش شهر را فراهم کنیم.

رسول جزینی به بحث ورود سیاسیون به ورزش نیز اشاره کرد و گفت: اگر سیاسیون برای کمک به ورزش به این عرصه وارد شوند ما از آنها استقبال می کنیم  ولی ورزشی‌ها باهوش‌تر از آن هستند که سیاسیون بخواهند برای جمع کردن رأی و پیشبرد اهداف سیاسی از ورزش سوءاستفاده کنند و متأسفانه سیاسیونی که امروزه وارد ورزش شده‌اند زیاد موفق نبوده‌اند.

انصاری مهر: برای توسعه ورزش همگانی حمایت بیشتری نیاز است

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری در این نشست با تشکر از کسانی که این سازمان را برای اداره ورزش شهر فراهم کرده اند، اظهار داشت: برای ن افتخاری است که مدیریت این سازمان را با انتخاب شایسته شهرداری به علی قاسمی می سپارم.

مسعود انصاری مهر به معافیت بنگاه های اقتصادی که در ورزش همگانی سرمایه گذاری می کنند نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر حمایت دوچندانی لازم است تا برنامه ورزش شهروندی و ورزش همگانی که متولی اصلی آن شهرداری است، توسعه پیدا کند.

قاسمی: با حمایت همه جانبه مدیران مسئولیتم در این سازمان سنگین تر شد

مدیرعامل جدید سازمان ورزش نیز از اعتمادی که به وی برای تصدی این پست شده است، تشکر کرد و اظهار داشت:با این حمایت همه جانبه مدیران شهری و ورزشی، مسئولیت من در سازمان ورزش شهرداری سنگین تر شد و امیدوارم مسر جدیدی که با همت مدیران گذشته آغاز شده است را با قوت ادامه دهم.

در ادامه این برنامه از مدیران قبلی سازمان ورزش تجلیل شد و روسای هیئت های ورزشی نیز از دکتر انصاری مهر تجلیل و قدردانی کردند.

Go to TOP