دوستان اصرار می‌کنند که در انتخابات فدراسیون هندبال ثبت‌نام کنم، اما خودم تمایلی ندارم

نصیری: اکبری به سفرهای غیرضروری نرود و شرایط را برای انتخابات فراهم کند

سرپرست سابق فدراسیون هندبال گفت: سرپرست فدراسیون هندبال بجای رفتن به سفرهای غیرضروری باید شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند.

به گزارش میدان نیوز، خسرو نصیری درمورد شرایط هندبال ایران در آستانه برگزاری انتخابات فدراسیون اظهار داشت: فعلاً که خبر خاصی ندارم و فقط نظاره‌گر این میدان هستم. تمام عشق و زندگی ما هندبال بود، اما متاسفانه این رشته حال و روز خوبی ندارد.

وی درخصوص انتخاباتی فدراسیون هندبال عنوان کرد: واقعیت این است که فشار زیادی به من وارد می‌کنند که در انتخابات ثبت نام کنم، اما خودم تمایلی ندارم. وضعیت هندبال این روزها اصلاً خوب نیست و هر کسی که رئیس شود کار دشواری پیش‌رو دارد. من فقط می توانم آرزو کنم تا رشته محبوب‌مان بتواند مانند سایر رشته‌ها موفق باشد و در آسیا و جهان بدرخشد.

سرپرست سابق فدراسیون هندبال عنوان کرد: از زمانی که اکبری سرپرست شده است ارتباطی با وی نداشته‌ام و او هم ما را دعوت نکرده تا بخواهد از تجربیات ما برای اداره بهتر فدراسیون استفاده کند. گله‌ای از این شرایط ندارم، چراکه وی سرپرست است و با هر کسی که دلش بخواهد می‌تواند کار کند.

نصیری افزود: سرپرست باید فدراسیون را از بحران خارج کند تا شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم شود. ضمن اینکه او باید برنامه‌های جاری فدراسیون را پیگیری کند نه اینکه به سفرهای غیر ضروری برود. همراهی آقای سرپرست با یک تیم باشگاهی شاید خرجی برای فدراسیون نداشته باشد، اما فکر می‌کنم چندان مهم نباشد و سودی برای هندبال هم نداشته باشد و فقط فراهم شدن شرایط برای برگزاری انتخابات را به تعویق می‌اندازد.

وی درمورد اینکه اکبری گفته می‌خواهد برای تیم ملی سرمربی انتخاب کند، تصریح کرد: از شنیدن این موضوع تعجب کردم؛ مگر اکبری تخصص هندبال دارد که می‌خواهد برای تیم ملی سرمربی انتخاب کند؟ این وظیفه کمیته فنی است، آنهم در زمان خاص خودش نه اینکه از حالا به این فکر باشند.

سرپرست فدراسیون هندبال گفت: امیدوارم هر کسی که رئیس می‌شود بتواند هندبال را از این شرایط نجات دهد. نمی‌توانم درمورد بازگشت مهدوی به هندبال نظر خاصی بدهم، فقط باید بگویم که رئیس آینده کار سختی دارد و باید فکری به حال بدهی‌ها و لیگ و … بکند.

فارس

Go to TOP