برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی اسکی

اردوی اسکی‌بازان جانباز و معلول از هشتم دی در دیزین آغاز می‌شود

ملی‌پوشان دعوت شده به اردوی تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین از هشتم دی ماه تمرینات خود را در پیست بین‌المللی دیزین آغاز خواهند کرد.

به گزارش میدان نیوز، تمرینات تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین به منظور آماده سازی اسکی‌بازان برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی که به میزبانی ایران برگزار می‌شود از ۸ دی ماه در پیست دیزین آغاز می‌شود و مسابقات نیز از ۱۴ دی آغاز خواهد شد.

مسابقات اسنوبرد، ۱۴ و ۱۵ دی ماه، مسابقات آلپاین (مارپیچ بزرگ)  ۱۹ و ۲۰ دی و مسابقات آلپاین (مارپیچ کوچک) ۲۷ و ۲۸ دی ماه برگزار می‌شود و در فواصل بین مسابقات نیز تمرینات تیم ملی در جریان خواهد بود.

عیسی ساوه شمشکی، رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین در این خصوص گفت: در این اردو برای اولین بار شاهد حضور یک بانوی ملی‌پوش نیز خواهیم بود. صدیقه روزبه از استان البرز در تمرینات حضور دارد و امیدواریم در آینده نزدیک تعداد بیشتری از بانوان در این رشته فعال شوند.

امیررضا رضوی‌عرب، اصلان کبیری (آذربایجان‌شرقی)، ابوالفضل خطیبی (مازندران) سیدمهدی حسین‌زاده، مرتضی شیری (آذربایجان‌غربی)، علی رحیمی، میلاد بدری، مهدی طهماسبی (فارس)، سیداحمد جعفری، حسن‌میرزا حسینی، جواد سولقانی، پژمان مزینانی، حسین سولقانی، پوریا خلیل‌تاش، مسعود سراجی فردین، احمد ساوه‌ای (البرز)، مهدی پهناور، رمضان علی جیرودی، اشکان لطیفی، امیر اردلان طاوسی، اردوان ساوه شمشکی، ابوالفضل مدائن (تهران) ملی‌پوشان دعوت شده به این تمرینات هستند که از ۷ دی وارد پیست دیزین می‌شوند.

تمرینات این ملی‌پوشان زیر نظر صادق کلهر (سرمربی آلپاین)، عیسی ساوه شمشکی (سرمربی اسنوبرد) و مهدی سولقانی، مهدی مقدید و بهروز کلهر (مربیان تیم ملی) برگزار می‌شود.

عیسی ساوه شمشکی، سرپرستی این اردو را که از ۸ تا ۲۹ برگزار می‌شود، بر عهده دارد.

فارس

Go to TOP