مشکلی برای نصف بودن تعداد هواداران ذوب‌آهن در ورزشگاه نداریم

آذری: هیچ نتیجه‌ای روی سکوها مشخص نمی‌شود/ میزبانی گارانتی برای صعود نیست

مدیرعامل ذوب‌آهن گفت: هیچ نتیجه‌ای روی سکو مشخص نمی‌شود بلکه تلاش بازیکنان و دانش مربیان نتیجه را مشخص می‌کند.

به گزارش میدان نیوز، بعد از قرعه کشی برای تعیین میزبان دیدار ذوب‌آهن – تراکتورسازی گفت: فکر می‌کنم بازی با تراکتور چه میزبان بودیم و چه میهمان یک بازی جذاب و دیدنی و سخت باشد به خصوص که الان تراکتورسازی وضعیت خوبی دارد و از یک مربی باهوش و پرافتخارترین مربی ایرانی بهره می‌برد و کلکسیونی از بازیکنان ارزنده را در اختیار دارد، به همین دلیل بازی سختی در فولادشهر خواهد شد. امیدوارم شاهد یک دیدار شرافت‌مندانه از سوی هر دو تیم باشیم تا تیم شایسته به فینال برسد.

وی در مورد اینکه تماشاگران هر دو تیم می‌توانند نیمی از ورزشگاه را به خود اختصاص دهند، گفت: مشکلی نیست. اگر بازی رفت و برگشت بود می‌توانستیم براساس آئین نامه عمل کنیم اما چون تک بازی است مشکلی نیست و قدم هواداران تراکتورسازی روی چشم ما. هیچ نتیجه‌ای روی سکو مشخص نمی‌شود بلکه تلاش بازیکنان و دانش مربیان نتیجه را مشخص می‌کند و تماشاگران در این بین فقط شور و هیجان ایجاد می‌کنند از سوی دیگر میزبان یا میهمان بودن گارانتی برای صعود نیست و امیدوارم برای سومین سال پیاپی به فینال برسیم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد اینکه چرا قرعه را با شک و تردید برداشته است، گفت: تردید نداشتم بلکه دوست داشتم یک فضای هیجانی ایجاد شود که این اتفاق افتاد. باز هم تاکید می‌کنم میزبان بودن ضامن پیروزی نیست بلکه تلاش بچه‌ها باعث رقم خوردن این اتفاق می‌شود.

فارس

Go to TOP