تمرکز ما بر روی زیر ۱۷ ساله‎ها است

خیبری‎نژاد: هر فردی تا هر زمانی که قهرمان باشد، حمایتش می‎کنیم

سرمربی تیم ملی شیرجه گفت: ما کسی را منع نمی‎کنیم و هر فردی در هر رده ‎سنی تا وقتی بتواند شیرجه بزند و قهرمان باشد، درخدمتش هستیم و او را حمایت می‎کنیم.

به گزارش میدان نیوز، رضا خیبری‎نژاد در خصوص  برنامه‎های پیش روی تیم ملی شیرجه اظهار داشت: یکشنبه هفته آینده جلسه کمیته فنی شیرجه برگزار می‎شود و برنامه‎های آتی این رشته در رده‎های سنی مختلف مورد بررسی قرار می‎گیرد.

وی ادامه داد: مهمترین برنامه‎های ما در شیرجه مربوط به رده ‎سنی جوانان و زیر ۱۷ سال است. سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا را پیش‌رو داریم و سال بعد از آن هم بازی‎های المپیک جوانان برگزار می‎شود. با توجه به توانایی و پتانسیلی که محمد دوام و مسعود وکیلی دارند، با کمی تلاش به راحتی می‎توانیم دو سهمیه المپیک جوانان را به دست بیاوریم.

سرمربی تیم ملی شیرجه ایران گفت:‌ در بحث سخت افزاری رضوانی رئیس فدراسیون قول‎هایی را مبنی بر خریداری تعدادی دایو جدید و نصب آنها داده است. در هر صورت شیرجه ایران مشکلات سخت‎افزاری زیادی دارد و بایستی وزارت ورزش و جوانان در این بحث به فدراسیون کمک کند. حداقل کار برای شیرجه ایران تجهیز مناسب استخر آزادی و ۹ دی است.

خیبری‎نژاد با اشاره به مدالی که شیرجه در رقابت‎های قهرمانی آسیا کسب کرد، گفت:  این مدال قطعا تغییری در روند جایگاه شیرجه در فدراسیون،  وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ایجاد می‎کند. وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک چراغ سبزهایی در راستای حمایت از این رشته  نشان داده‎اند. حالا که این دو بخش قصد حمایت دارند، دیگر همه چیز به فدراسیون بستگی دارد که چگونه از این فضای مثبت استفاده کند.

وی افزود:‌ هدف ما رده سنی جوانان و شیرجه‎روهای زیر ۱۷ سال است. چند ورزشکار جوان دیگر داریم که در صورت توجه به آنها می‎توانیم حرف‎های زیادی برای گفتن داشته باشیم. آنها آینده شیرجه هستند و باید توجه زیادی به این نفرات شود.ضمن اینکه ما کسی را منع نمی‎کنیم و هر فردی در هر رده‎ سنی تا وقتی بتواند شیرجه بزند و قهرمان باشد، درخدمتش هستیم و او را حمایت می‎کنیم.

تسنیم

Go to TOP