از شنیدن برخی تحلیل‌ها تعجب می‌کنم

رضوانی: جلسه با وزیر اتفاق عجیبی نیست/ دنبال ساخت بزرگترین کمپ شنای ایران در مشهد هستیم

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: امروز با وزیر ورش جلسه دارم و فکر می‌کنم این موضوع اتفاق عجیبی نباشد.

به گزارش میدان نیوز، محسن رضوانی  درمورد جلسه‌اش با وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: سلسله نشست‌های وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون‌های رشته‌های پایه و پر مدال با توجه به اهمیت آن به طور جدی از سوی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نشست که عصر امروز برگزار خواهد شد ما با ارزیابی وضعیت موجود هر سه رشته شنا، شیرجه و واترپلو و با هدف جلب حمایت‌های بیشتر سایر دستگاه‌ها برای توسعه شنا در کشور، دورنمایی از اهداف کوتاه مدت (بازی‌های آسیایی جاکارتا)، میان مدت (المپیک توکیو) و بلند مدت (المپیک ۲۰۲۴) را ترسیم خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه با من تماس گرفتند و هماهنگی‌های جلسه را انجام دادند و برگزاری این جلسات اصلاً موضوع عجیبی نیست. امیدوارم در جلسه امروز صحبت‌های خوبی مطرح شود تا شاهد پیشرفت روز افزون این رشته‌ها باشیم. تعجب می‌کنم که برخی‌ها تحلیل‌های عجیبی از این جلسه دارند!

رضوانی تصریح کرد: برنامه‌هایی هم برای ساخت بزرگترین کمپ شنای ایران در مشهد داریم. وزیر ورزش در روزهای اخیر در مشهد حضور داشت و صحبت‌هایی درمورد این طرح هم شده است. ما در مشهد استخری نیمه‌کاره داریم که اگر مسئولان کمک کنند و تکمیل شود می‌تواند به یک کمپ تمرینی خوب برای شناگران تبدیل شود.

فارس

Go to TOP