در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اصفهان عنوان شد:

عملکرد خوب محمدی باعث شد برای ۴ سال دیگر رییس هیئت اسکواش شود/ اصفهان، پایگاه اسکواش کشور شده است

مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اصفهان با حضور رییس فدراسیون این رشته در سرای ورزشکاران برگزار شد و هدی محمدی با کسب تمامی آرا مجمع به مدت ۴ سال دیگر در پست خود باقی ماند.

به گزارش میدان نیوز، روز گذشته، مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اصفهان با حضور رییس فدراسیون این رشته در سرای ورزشکاران برگزار شد و هَدا محمدی با کسب تمامی آرا مجمع به مدت ۴ سال دیگر در پست خود باقی ماند.

در مجمع انتخاباتی این هیئت مجید رحیمی زاده و هَدا محمدی کاندیدا شده بودند که غیبت رحیمی زاده به منزله انصراف وی تعلق گرفت و هَدا محمدی با کسب ۱۵ رای برای ۴ سال دیگر به عنوان رییس هیئت اسکواش استان اصفهان انتخاب شد.

سلطان حسینی: عملکرد خوب محمدی باعث شد برای ۴ سال دیگر رییس هیئت اسکواش شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اصفهانبا اشاره به رشد خوبی که این هیئت در بخش زیرساخت داشته است، گفت: با ورود بخش خصوصی می توانیم بعد قهرمانی و همگانی این رشته را بهبود ببخشیم چرا که هیئت اسکواش استان عملکرد خوبی در سطح فدراسیون و ورزش استان داشته است.

محمد سلطان حسینی افزود: با توجه به رشد این رشته در سطح اصفهان، فدراسیون اسکواش باید با تخصیص امکانات و مشاوره های فنی، نگاه ویژه ای به این استان داشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه عملکرد خوب رییس سابق هیئت اسکواش بود که باعث شد ورزشکاران، مربیان، داوران و جامعه اسکواش استان اصفهان دوباره به وی اعتماد کنند و محمدی را برای ۴ سال دیگر در این سمت حفظ کنند.

سلیمانی: اصفهان، پایگاه اسکواش کشور شده است

رئیس فدراسیون اسکواش در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان اصفهان با اشاره به فعالیت های خوب هدی محمدی در ۴ سال گذشته، گفت: قبل از هَدا محمدی اسکواش استان اصفهان، خروجی قابل توجهی نداشت ولی با حضور وی و تشکیل چارت سازمانی این هیئت که از اقدامات بسیار خوب هیئت اسکواش استان بود، اسکواش استان اصفهان توانست به عنوان پایگاه این رشته در کشور شناخته شود.

مسعود سلیمانی به گسترش زیرساخت های این هیئت نیز اشاره کرد و افزود: با ورود شهرداری و بخش خصوصی کورت های خوب و استانداردی در اصفهان ساخته شد و مقدمات ورود کورت بادی هم در حال آماده سازی است تا اصفهان اولین استانی باشد که صاحب کورت بادی می شود.

وی به برگزاری موفق مسابقات نشنال کلوز بانوان در این استان نیز اشاره کرد و از برگزاری مسابقات اصفهان جونیور و برگزاری اولین دوره مسابقات دانش‌آموزی در بخش پسران نیز خبر داد.

Go to TOP