هر تیمی انگیزه دارد که نوار پیروزی ما را پاره کند

کونته: جدال فردا با تاتنهام بسیار سخت است

مربی چلسی که رکورد ۱۳ پیروزی متوالی را از آن خود کرده پیش از بازی سخت و حساس مقابل تاتنهام اظهار داشت: جدال فردا بسیار سخت خواهد بود زیرا هر تیمی انگیزه دارد نوار پیروزی ما را پاره کند.

به گزارش میدان نیوز، فردا شب در چارچوب هفته بیستم چلسی صدرنشین در ورزشگاه «وایت هارت لین» مهمان تاتنهام خواهد بود.

کونته در مصاحبه پیش از بازی اظهار داشت: ۱۳ پیروزی متوالی در لیگ بسیار عالی است اما جدال فردا بسیار سخت خواهد بود.  تمام بازیکنانم به کسب ۳ امتیاز فکر می‌کنند و کسی به این رکورد توجهی نخواهد کرد.

وی ادامه داد:هر تیمی دوست دارد که این نوار بردهای ما را پاره کرد به همین دلیل انگیزه‌ رقیبان را نمی‌توان نادیده گرفت. تاتنهام تیم بسیار خوبی بوده و نسبت به سال گذشته پیشرفت چشم‌گیری کرده است.

مربی ایتالیایی آبی‌ها تصریح کرد:در حالت کلی مربی که به کشور دیگری سفر می‌کند کار راحتی نخواهد داشت مخصوصا من که راه و روش تاکتیکی خود را دارم. در این مسائل مهمترین نکته، سازگاری هر چه زودتر تو خواهد بود. اینکه تمرکز بیشتری نسبت به چیزهای مهم داشته باشی.

وی ضمن اعلام اینکه هرگز در وایت هارت لین بازی نکرده گفت: یادم هست ۲ سال پیش برای نگاه کردن و آنالیز در لیگ اروپا به این ورزشگاه آمدم.

آنتونیو کونته در آخر حرفهایش به آماده‌ بودن تمام بازیکنان اشاره کرد و ادامه داد: پدرو هم از محرومیت باز می‌گردد و باید ترکیب مورد نظر خود را انتخاب کنم. باید اعلام کنم که در بعضی پست‌ها ضعف داشتیم که بازگشت بازیکنان تقویت خواهند شد.

فارس

Go to TOP