رئیس کمیته مربیان فدراسیون بسکتبال:

رفتن سرمربی تیم‌ملی ما را شوکه کرد/ شاید شاهین‌طبع به جای بائرمن مدرس شود

رئیس کمیته مربیان فدراسیون بسکتبال گفت: رفتن بائرمن به آلمان ما را شوکه کرد و شاید شاهین‌طبع به جای وی کلاس مربیگری درجه یک را تدریس کند.

به گزارش میدان نیوز، مسعود قاسمی در مورد جدایی بائرمن از تیم ملی بسکتبال و رفتن به آلمان اظهار داشت: هفته قبل که با هم صحبت می‌کردیم تمام هماهنگی‌ها را برای برگزاری کلاس درجه یک مربیگری انجام دادیم و حتی خودش اعلام کرد که در آلمان روی مواردی که قرار است در کلاس تدریس شود، کار خواهم کرد.

وی ادامه داد: روز گذشته وقتی خبر قرارداد او را دیدم، ابتدا باور نکردم، اما وقتی قطعی شد کاملا شوکه شدم و فکر نمی‌کردم این اتفاق بیفتد، چون با صحبت‌هایی که برای بازگشت او و تدریس در کلاس مربیگری داشتیم، منطقی به نظر نمی‌رسید.

رئیس کمیته مربیان فدراسیون بسکتبال در مورد اینکه چه تصمیمی برای برگزاری کلاس خواهید گرفت، گفت: با توجه به اینکه فرصتی برای انتخاب مدرس نداریم، ناچاریم پس از پایان فصل این کلاس را برگزار کنیم. به احتمال زیاد مدرس ایرانی مانند مهران شاهین‌طبع در کلاس درجه یک تدریس کند. یکی دو مربی دیگر هم هستند که فعلا با فدراسیون همکاری ندارند.

قاسمی تاکید کرد: با رفتن بائرمن و لغو کلاس مربیگری بیشترین فشار روی من است، چون مدت‌ها بود که کلاس درجه یک نداشتیم و می خواستیم این هفته برگزار کنیم که آن هم نشد، اما قطعا کلاسی سطح بالا در آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، درک بائرمن به تازگی قراردادی را با یک تیم آلمانی در بوندس لیگا امضا کرد و از تیم ملی ایران جدا شد.

فارس

Go to TOP