اسامی نهایی برای بازی‌های زمستانی تا هفته بعد مشخص می‌شود

افتخاری: حکمی از وزارت ورزش برای نایب‌رئیسی نگرفتیم/شهلایی بعد از مدتی به فدراسیون نیامد

رئیس فدراسیون اسکی گفت: ما حکمی را در خصوص نایب‌رئیسی محبی از وزارت ورزش دریافت نکردیم.

به گزارش میدان نیوز، عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی درباره انتصاب پیام محبی به عنوان نایب‌رئیس و خبری که از سایت وزارت ورزش برداشته شد، گفت: ما هنوز به طور رسمی حکم را نگرفته‌ایم و از طرفی تودیع و معارفه هم برگزار نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که خبر نایب‌رئیسی محبی در سایت وزارت ورزش منتشر شد، اظهار داشت: حکم زمانی رسمیت پیدا می‌کند که ابلاغ شود. محبی از دوستان ماست، اما تا زمان ابلاغ امکان جابه‌جایی وجود دارد. هنوز احکام هیات رئیسه به ما نرسیده است.

رئیس فدراسیون اسکی در ادامه در پاسخ به این سوال که گودرزی وزیر ورزش سابق برخلاف میل شما شهلایی را به عنوان نایب‌رئیس انتخاب کرد و روز گذشته نیز محبی برای این پست انتخاب شد، این تغییرات را چطور می‌بینید، یادآور شد: شهلایی از پیشکسوتان اسکی است و من برای او احترام قائل هستم. زمانی که پیشنهاد شد پذیرفتم. او بعد از مدتی نیامد و شاید صلاح دید که نباشد بنابراین باید جایگزینی را مشخص می‌کردیم.

افتخاری ادامه داد: چند نفر به وزارت ورزش برای این پست پیشنهاد شد و حق مسلم وزیر ورزش است به عنوان رئیس مجمع که یک نفر را معرفی کند. سلطانی‌فر مدیر با تجربه‌ای است و نگاه او به ورزش توسعه‌ای است.

وی در پایان از نهایی شدن اسامی ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی زمستانی ۲۰۱۷ تا هفته آینده خبر داد.

فارس

Go to TOP