کسب سهمیه المپیک را هدف اصلی قرار دادیم

حمیدرضا ساکت: اصفهان باید قطب تیراندازی با کمان در آسیا شود

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان اصفهان پس از ابقای خود در این سمت از برنامه های اصلی هیئت برای موفقیت در جام های آسیایی و جهانی و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

حمیدرضا ساکت پس از انتخاب مجدد به عنوان رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار میدان نیوز پیرامون برنامه اصلی خود در دوره جدید ریاستش، اینگونه سخن گفت که موفقیت در بازی های بین المللی و کسب سهمیه برای المپیک ۲۰۲۰، هدف اصلی این هیئت در چهار سال آینده است.

وی همچنین از تلاش هیئت تیراندازی با کمان استان در راستای تبدیل اصفهان به قطب تیراندازی با کمان در آسیا خبر داد.

به گزارش میدان نیوز، حمیدرضا ساکت همچنین درباره عدم وجود رقیب در انتخابات مجمع، این اتفاق را لطف دیگر همکاران به خود برشمرد و ابراز امیدواری کرد که بتوان با بهره گیری از تمام نیرو های موجود در این رشته به رشد هرچه بیشتر تیراندازی با کمان استان کمک کرد.

وی در این باره گفت : در جلساتی که با همکاران داشتیم از آنها درخواست کردم که برای کمک به این رشته و باتوجه به توانایی هایی که در آن ها وجود دارد نام خود را در مجمع انتخاباتی اعلام نمایند، اما دوستان تصمیم گرفتند که این وظیفه خطیر را همچنان به من بسپارند تا به امید خدا با همکاری این عزیزان بتوانیم به اهدافی که ترسیم کرده ایم در این چهارسال دست پیدا کنیم.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان اصفهان پیرامون مشکلات مالی هیئت های ورزشی، آن را حقیقتی انکار ناپذیر برشمرد، لکن راه حل را در همکاری با ارگان های دیگر و متولیان این رشته برای رفع موانع مالی دانست و خاطر نشان کرد که با این اهداف می توان برای آینده ورزش استان در تیراندازی بسیار امیدوار بود.

Go to TOP