با نظر سرمربی تیم داخل و خارج از سالن تفکیک شد

کیارستمی: روادید کمانداران برای اعزام به آمریکا صادر شده است/ از جلوگیری در زمان اعزام خبر ندارم

سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: روادید ورزشکاران برای اعزام به آمریکا جهت حضور در مسابقات فینال فینالیست‌ها صادر شده است.

به گزارش میدان نیوز، رضا کیارستمی درباره اعزام ملی‌پوشان به مسابقات فینال فینالیست‌ها که در آمریکا برگزار می‌شود، اظهار داشت: طبق آخرین صحبتی که ما با مسئولان سفارت آمریکا در ارمنستان انجام دادیم ویزای ورزشکاران صادر شده و کارها طبق روال در جریان است. اینکه در زمان اعزام چه اتفاقی بیفتد یا اینکه بخواهند از اعزام ما جلوگیری کنند اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه تعداد ورزشکار در این مسابقات شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: تعداد نفرات ما مشخص است اما منتظر رکوردگیری هستیم. ۱۱ نفر در رده سنی جوانان و یک ورزشکار هم در رده سنی بزرگسالان (مجید کیانزاد) به این مسابقات اعزام می‌شوند. تیم ملی ۲۰ بهمن راهی آمریکا می‌شود.

سرپرست دبیری فدراسیون تیراندازی با کمان در پاسخ به این سؤال که اسماعیل عبادی هم امتیاز لازم را برای حضور در این مسابقات داشت، چرا وی اعزام نمی‌شود، گفت: اسماعیل عبادی و چند ورزشکار دیگر امتیازات خوبی کسب کردند. با توجه به اینکه قرار بود ما در مسابقات کاپ آسیایی هند شرکت کنیم این ورزشکاران قرار بود به این مسابقات اعزام شوند. نظر سرمربی این بود که تیم داخل و خارج از سالن جدا شود. به همین دلیل فقط کیانزاد در رده سنی بزرگسالان به آمریکا اعزام می‌شود.

فارس

Go to TOP