تیم‌ ملی تکواندو ایران فاتح جام ریاست فدراسیون جهانی

در پایان دومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی، تیم ملی کشورمان با کسب ۴ مدال طلا و یک برنز قهرمان شد، روسیه با ۲ مدال طلا و ۲ برنز نایب قهرمان شد و آذربایجان نیز با یک مدال طلا و ۲ نقره بر سکوی سوم ایستاد.

به گزارش میدان نیوز، به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) از روز پنجشنبه (۷ اریبهشت‌ماه) (G2) با حضور ۲۱۶۳ تکواندوکار از ۵۴ کشور در دو بخش پومسه و کیوروگی و سه رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از روز پنچنشبه در سالن «آنولیوسیو المپیک» شهر آتن آغاز و در نهایت دقایقی پیش با قهرمانی تیم‌ملی تکواندو ایران به پایان رسید.

تکواندوکاران کشورمان با ترکیب کامران مردانی‌‌پور و آرمین هادی‌پور (وزن ۵۴- کیلوگرم)، هادی تیران ولی‌پور و محمد کاظمی (وزن ۵۸- کیلوگرم)، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده و میرهاشم حسینی (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سالار وحیدی، ابوالفضل یعقوبی و علیرضا علیاری (وزن ۶۸- کیلوگرم)، مسعود حجی زواره، امیرحسین ساسان و بهنام اسبقی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، پوریا عرفانیان (وزن ۸۰- کیلوگرم)، سعید رجبی و مهدی خدابخشی (وزن ۸۷- کیلوگرم)، سیاوش فخرایی و سجاد مردانی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند.

در پایان این مسابقات تیم‌ملی کشورمان با کسب ۴ مدال طلا (محمد کاظمی، میرهاشم حسینی، آرمین هادی‌پور و ابوالفضل یعقوبی) و یک برنز (سجاد مردانی) توانست بر سکوی نخست این رقابت‌ها قرار بگیرد.

روسیه با ۲ مدال طلا و ۲ برنز نایب قهرمان شد و آذربایجان نیز با یک مدال طلا و ۲ نقره بر سکوی سوم ایستاد.

هدایت این تیم برعهده «مهدی بی باک» به عنوان سرمربی و «علیرضا نصرآزادانی» و «هادی افشار» به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷٫۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

Go to TOP