علی‌قارداشی: پینگ‌پنگ‌بازان جای هیچ انتقادی باقی نگذاشتند

رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: پینگ‌پنگ‌بازان با عملکرد خود در مساباقت همبستگی کشورهای اسلامی جای هیچ انتقادی باقی نگذاشتند.

به گزارش میدان نیوز، بعد از برگزاری فینال تیمی مسابقات تنیس روی میز بازی های کشورهای اسلامی که با قهرمانی ایران در هر دو بخش مردان و زنان همراه بود، مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد عملکرد پینگ پنگ بازان در هر دو بخش انفرادی و تیمی مردان و زنان ابراز رضایت کرد.

وی گفت: در بخش مردان ما سید یک مسابقات بودیم، رقابت های این بخش خیلی نزدیک بود اما از همان ابتدا شانس قهرمانی داشتیم که به دست هم آوردیم.

قارداشی با اشاره به اینکه در بخش بانوان سید سه مسابقات بودیم و شانس مدال برنز داشتیم، گفت: با این حال تیم ایران ترکیه و آذربایجان، دو تیمی که بالاتر از ما بودند را شکست دادند و در نهایت هم قهرمان شدند.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد: در بخش انفرادی مردان هم سید دو و چهار مسابقات بودیم اما قهرمانی و نایب قهرمانی این بخش را هم از آن خود کردیم، در بخش انفرادی بانوان اما تقسیم بندی و سیدگذاری بر اساس رنکینگ جهانی انجام شد. ندا شهسواری در این بخش چهارم شد، البته اگر وی بهتر کار می کرد می توانست نتیجه بهتری هم بگیرد.

قارداشی در پایان تاکید کرد: در مجموع نه تنها به عملکرد پینگ پنگ بازان هیچ انتقادی وارد نیست بلکه جای حمایت و تقدیر هم وجود دارد. وقتی بازیکنی مانند مهشید اشتری بازیکن چینی الاصل را شکست می دهد، چه انتقادی می توان وارد کرد.در مجموع بازیکنان مان در تمام دیدارها عالی بودند.

انتهای پیام/فارس

Go to TOP