رییس‌ هیأت هندبال استان اصفهان:

معرفی ۱۴۰ بازیکن اصفهانی به تیم‌های ملی

رییس هیأت هندبال استان اصفهان گفت: هندبال اصفهان در قسمت داوری شایستگی بی‌نظیری دارد و نه تنها در ایران بلکه در آسیا سرآمد است.

به گزارش میدان نیوز، سید حسن افتخاری چهارشنبه شب و در آیین گرامیداشت پنجاهمین سال فعالیت هندبال اصفهان و تقدیر از لژیونرهای اصفهانی هندبال اروپا اظهار کرد: باشگاه‌ها برای هندبال اصفهان بسیار زحمت کشیده‌اند. من از سال ۵۸ وارد هندبال شدم و تلاش‌های باشگاه‌ها برای پیشرفت این رشته قابل تقدیر است.

وی افزود: اصفهان ۴۰ ملی‌پوش زن و بیش از ۱۰۰ ملی‌پوش مرد در رده‌های سنی مختلف و همچنین هندبال ساحلی داشته است و هر چه هندبال دارد از زحمات پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان است.

افتخاری ادامه داد: علیرضا رحیمی در زمانی که مدیرکل تربیت بدنی اصفهان بود حمایت خوبی از هندبال انجام داد و هندبال در آن زمان حرکت خوبی داشت و پس از آن هم باشگاه‌ها به خصوص سپاهان و ذوب‌آهن حمایت قابل توجهی از این رشته داشتند.

رییس هیأت هندبال استان اصفهان با بیان اینکه بسیاری از ملی‌پوشان از شهرستان‌های استان به تیم ملی معرفی شدند گفت: هندبال اصفهان در قسمت داوری شایستگی بی‌نظیری دارد و نه تنها در ایران بلکه در آسیا سرآمد است و داوران اصفهان و ایران مانند لژیونرهای اصفهان در جهان می‌درخشند.

Go to TOP