در پنجاهمین سالگرد هندبال اصفهان؛

تجلیل از بازیکنان لژیونر اصفهانی در لیگ باشگاه‌های اروپا + تصاویر

مراسم گرامیداشت پنجاهمین سال هندبال اصفهان باتجلیل ازبازیکنان لژیونراصفهانی درلیگ باشگاههای اروپا در سالن آنفی تاتر کتابخانه شهرداری برگزار شد

به گزارش میدان نیوز، شامگاه چهارشنبه مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد هندبال اصفهان و تجلیل از ۵ بازیکن لژیونر اصفهانی در یورو لیگ برگزار شد.

در این مراسم که دیشب در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، امینازاده معاون توسعه ورزش قهرمانی، شاه علی معاون اداره ورزش و جوانان، زیبایی معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان، تابش قائم مقام باشگاه سپاهان، بازیکنان لژیونر اصفهانی در یورولیگ و جمعی از بازیکنان هندبال، مربیان، داوران و پیشکسوتان این رشته حضور داشتند.، نماد زیبایی از هندبال توسط باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به هیأت هندبال اصفهان اهدا شد.

هم‌چنین در این برنامه از محسن کرباسچی، ناظر بین‌المللی اصفهانی هندبال و مجید کلاهدوزان از داوران بین‌المللی این رشته تقدیر به عمل آمد.

هیأت هندبال اصفهان در این مراسم از بازیکنان اصفهانی شاغل در لیگ‌های اروپایی تقدیر کرد، الله‌کرم استکی، سجاد استکی، علی‌رضا موسوی، ایمان جلالی و محسن باباصفری بازیکنانی بودند که علاوه بر هیأت هندبال، هدایایی از سوی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و هیأت هندبال نجف‌آباد دریافت کردند.

 

Go to TOP