هفته سوم لیگ برتر فوتسال؛

گیتی پسند و ادامه سریال لغو بازی ها / فدراسیون دچار بی برنامگی

به گزارش میدان نیوز، تیم فوتسال گیتی‌پسند بعد از شروعی خوب در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال که با شکست مقاومت البرز همراه شد در دومین بازی رسمی خودش باید در خانه تیم نه‌چندان قدرتمند ارژن شیراز به میدان برود و البته این احتمال وجود دارد که به مانند هفته اول بازی هم مسابقه گیتی‌پسند در مقابل حریف خودش برگزار نشود.

تیم ارژن نماینده فارس در لیگ برتر که با دردسر بسیار و اتکا به جوانان خود پا به عرصه این رقابت‌ها گذاشته در حالی در هفته دوم مسابقات میهمان تیم آتلیه ‌طهران قم بود که پیش از برگزاری این مسابقه با حواشی زیادی روبه‌رو شد که حتی تا مرز بازی نکردن این تیم هم پیش رفت. پرداخت نکردن هزینه ورودی مسابقات مشکلی بود که دامن ارژنی‌ها را در هفته دوم گرفت اما با وضعیت نامطلوب مالی این تیم پرداخت نشد تا خراسانی نماینده فدراسیون فوتبال پیش از برگزاری دیدار هفته دوم با گرفتن کارت‌ بازیکنان تیم ارژن اجازه حضور این تیم در بازی با نماینده قم را ندهد. با وجود مشکل پیش‌آمده برای تیم ارژن هنوز تکلیف بودن یا نبودنش در لیگ برتر مشخص نیست و این در حالی رقم می‌خورد که ارژنی‌ها روز یکشنبه در شیراز میزبان گیتی‌پسند اصفهان، قهرمان فصل پیش لیگ برتر هستند.

روز گذشته هم فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای خطاب به باشگاه ارژن شیراز هشدار داد که تا ۱۷ تیرماه نسبت به واریز هزینه ورودی مسابقات اقدام کند و در غیر این صورت این تیم از لیگ برتر حذف و به لیگ دسته اول سقوط می‌کند. در حقیقت گیتی‌پسندی‌ها که برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا بر روی بازی‌های رسمی خودشان در لیگ حسابی ویژه باز کرده بودند این روزها در بیم و امید لغو مسابقتشان هستند و مطمئناً این مسئله به سود نماینده آسیایی فوتسال ایران نیست.

برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۸ تیر، ساعت ۱۸

مقاومت البرز – شهروند ساری

لبنیات ارژن – گیتی‌پسند اصفهان

دوشنبه ۱۹ تیر، ساعت ۱۸

پارسیان شهر قدس – آتلیه طهران قم

سه‌شنبه ۲۰ تیر، ساعت ۱۸

فرش آرا – مقاومت قرچک

هیات فوتبال قم – تأسیسات دریایی

حفاری اهواز  – آذرخش بندرعباس

مس سونگون – شهرداری ساوه

Go to TOP