با حضور مسئولان برگزار شد؛

تشکیل کمیته ویژه پرونده‌های ورزشگاه نقش‌جهان با حضور مقامات قضایی استان

در نشستی با حضور مقامات قضایی استان اصفهان موضوع پرونده‌های ورزشگاه نقش‌جهان بررسی شد.

به گزارش میدان نیوز، نعیمی رییس اداره امور حقوقی این اداره کل با اعلام این خبر گفت: با دستور رییس کل دادگستری اصفهان کمیته ویژه‌ای در خصوص پرونده‌های مربوط به ورزشگاه نقش جهان باحضور معاون قضایی دادگستری کل استان، دادستان مرکز استان، رییس محاکم عمومی استان، دادستان شهرستان برخوار، نماینده سازمان بازرسی کل کشور و مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکیل و در مورد معضلات ورزشگاه نقش‌جهان بحث و تبادل نظر شد.

به گفته رئیس اداره امور حقوقی این اداره‌کل، در این جلسه حسینی معاون قضایی دادگستری کل استان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر در جهت حفظ حقوق بیت‌المال، بر ادامه این مسیر به صورت جدی تأکید کرد.

سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز با اظهار قدردانی از مجموعه دادگستری کل استان به‌ویژه دادگستری شهرستان برخوار برای برخورد با دست اندازان بیت‌المال تشکیل کارگروه اراضی ورزشگاه نقش‌جهان و جلسات مستمر آن را گام بزرگی جهت مرتفع نمودن مسائل و معضلات دانست.

در این کمیته رحیمی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان روند پیگیری پروندهای مربوط به ورزشگاه نقش جهان توسط اداره‌کل ورزش و جوانان استان را روند درست و مناسبی بیان کرد و گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان باید از همه ابزارها در جهت حفظ حقوق بیت‌المال استفاده کرده و همین مسیر را ادامه دهد.

گفتنی است با پیگیری‌های قضایی اداره کل ورزش و جوانان استان و با حمایت و همکاری وزارت متبوع، استاندار اصفهان و نهادهای قضایی استان اصفهان در جریان پرونده ورزشگاه نقش جهان ضمن آزادسازی بیش از یکصد هکتار از اراضی متعلق به دولت، تعدادی از زمین خواران دستگیر شده‌اند و با برگشت بخش عظیمی از سرمایه دولت به خزانه، این پرونده با همکاری خوب مقامات قضایی استان همچنان در حال پیگیری است.

Go to TOP