پیام تبریک سه باشگاه اصفهانی به مناسبت روز خبرنگار؛

طاهری،آذری و طاهری روز خبرنگار را تبریک گفتند

مدیرعامل‌های سه باشگاه سپاهان، ذوب‌آهن و نامی نو ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

به گزارش میدان نیوز، محسن طاهری، سعید آذری و علی طاهری مدیران عامل‌ سه باشگاه سپاهان، ذوب‌آهن و نامی نو با انتشار پیام‌هایی  ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

در پیام تبریک محسن طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان، آمده است:
«هفدهم مـرداد روز خبرنگار را به همه­ دست­ اندرکاران و تلاشگران رسانه‌های­ ایران تبریک عرض نموده و بر خود لازم می‌­دانیم تا یاد و خاطره­ شهید گرانقدر عرصه­ خبر محمود صارمی، شهید مدافع حرم محسن خزائی و دیگر شهدای بزرگوار حوزه رسانه را گرامی بداریم.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن قدردانی از همکاری و حمایت­‌های اصحاب گرانقدر رسانه و رسانه­‌های محترم از این مجموعه، امیدوار است تا در ادامه­ راه نیز با راهنمایی­‌ها، پیشنهادات و انتقادات سازنده­ خود در راه ساختن فردایی بهتر برای ورزش ایران  چراغ راهمان باشید.»

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با انتشار پیام زیر روز خبرنگار را تبریک گفت:

«ن والقلم و مایسطرون

جان نباشد جز خبر در آزمون/ هر که را افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است/ هر که آگه تر بود جانش قوی است

هفدهم مردادماه سالروز شهادت شهید بزرگوار محمود صارمی که به درستی و به پاس زحمات بی دریغ و ارزنده اصحاب محترم رسانه،  روز خبرنگار نام گذاری شده است را پاس داشته و به همه عزیزان تلاشگر این عرصه اعم از نویسندگان، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران، اهالی صداوسیما و همگی صاحبان اندیشه و قلم تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بدون شک با همت همه شما عزیزان گرانقدر که حیثیت و شرف خود را در گرو اطلاع رسانی دقیق و صادقانه جامعه ایثار می‌کنید، شاهد رشد و ارتقاء سطح خرد و معلومات و انعکاس راستین اخبار و اطلاعات درمیان مردم شریف و نجیب ایران باشیم.
روزتان مبارک وجودتان مستدام.
سعید آذری
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان.»

همچنین علی طاهری مدیرعامل باشگاه نامی نو با انتشار پیام ذیل روز خبرنگار را تبریک گفت:

«ن و القلم و مایسطرون

۱۷ مردادماه روزی برای گرامی داشت رشادت های خبرنگاران به خصوص خبرنگاران هشت سال دفاع مقدس است که با تحمل مشقت های فراوان اخبار را پوشش می دادند.۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید والا مقام محمود صارمی است که به درستی و به پاس زحمات بی دریغ و ارزنده اصحاب محترم رسانه روز خبرنگار نام گذاری شده است.

خبرنگاران افراد شجاع و حقیقت طلب رسانه هستند، افرادی که آتش مقدس آگاهی را، برغم همه مخاطرات، به میان مردم می برند و امکان توسعه بیشتر فرهنگ بشری را فراهم می سازند.

باشگاه فرهنگی ورزشی نامی نو ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب محترم رسانه امیدوار است در ادامه مسیر با نقدها و راهنمایی شما بزرگواران برای ساختن فردایی درخشان در ورزش اصفهان و ایران گام بردارد.

علی طاهری

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی نامی نو.»

Go to TOP