جلالی: خانه تنیس ملل میزبان جام اصفهان

روز پنجشنبه با برگزاری فینال ۲ نفره و روز جمعه ۲۸ مهر‌ماه با برگزاری فینال انفرادی و مراسم اختتامیه به پایان خواهد رسید.

به گزارش میدان نیوز، مجید جلالی مسؤول روابط عمومی مسابقات در خصوص روند برگزاری مسابقات تنیس جایزه بزرگ اصفهان اظهار داشت: مراسم قرعه‌کشی جدول اصلی مسابقات جایزه بزرگ تنیس ۱۵۰۰ امتیازی کشوری آقایان، جام موتوسل و یادواره شهید حججی با حضور مدیر مسابقات، سر‌داور و نماینده بازیکنان و مسؤول روابط عمومی مسابقات در خانه تنیس ملل برگزار شد.
وی ادامه داد: در این مراسم قرعه‌کشی مشخص شد که ۴۸ نفر بازیکنان برتر رنکینگ کشوری به همراه ۱۶ نفر صعود کننده از جدول مقدماتی در قالب یک جدول ۶۴ نفری در مرحله یک سی‌ و دوم که در روز‌های شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد به رقابت خواهند پرداخت.
مسؤول روابط عمومی مسابقات تصریح کرد: جدول انتخابی مسابقات با استقبال گسترده بازیکنان از ۱۱ استان کشور در جدول ۱۲۸ نفره از روز چهارشنبه آغاز گردید که در پایان ۱۶ نفر به جدول اصلی مسابقات راه یافتند و بقیه بر اساس رنکینگ کشوری در جدول اصلی ۶۴ نفره حضور دارند.
جلالی بیان کرد: این مسابقات بالاترین سطح آقایان کشوری است که با حمایت مالی شرکت موتوسل در حال برگزاری است؛ هم‌چنین مراسم ثبت‌نام و قرعه‌کشی بخش ۲ نفره مسابقات فردا در محل خانه تنیس ملل برگزار می‌شود.
وی در پایان بیان داشت: از بازیکنان معروف حاضر در جدول اصلی می‌توان به شاهین خالدان، امیر‌حسین بادی، معین محمدی، حسام یزدی، نوید ضرابی و امیر کاویانی‌فر اشاره کرد؛ این مسابقات در روز پنجشنبه با برگزاری فینال ۲ نفره و روز جمعه ۲۸ مهر‌ماه با برگزاری فینال انفرادی و مراسم اختتامیه به پایان خواهد رسید.

Go to TOP