در چهارمین راند رقابت های سرعت کشوری؛

قهرمانان اصفهانی باز هم پیشتاز مسابقات اتومبیلرانی سرعت بودند

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، گفت: در چهارمین راند مسابقات سرعت کشوری، قهرمانان اصفهانی باز هم پیشتاز بودند.

چهارمین راند مسابقات سرعت کشوری در پیست آزادی تهران برگزار شد و در این رویداد، مدعیان قهرمانی از استان های برتر با هم به رقابت پرداختند.

احمد بازوبندی، رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، در گفتگو با میدان نیوز، گفت: خوشبختانه تیم کمیته سرعت استان اصفهان توانست، ۹ مقام که بیشترین سکو در این رویداد مهم کشوری است، را از آن خود کند.

بازوبندی، با بیان این که امیدواریم در پایان سال به مقام قهرمانی کشور دست پیدا کنیم، ادامه داد: در پیست آزادی تهران قهرمانان اصفهانی باز هم پیشتاز مسابقات سرعت بودند.

وی افزود: مقام اولی در کلاس BP استاندارد این مسابقات، توسط علی شیرزاد و مقام سوم را علی بهرامی به دست آورد.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، تصریح کرد: در کلاس ۴۰۵ تمامی قهرمانان روی سکو اصفهانی بودند که مهرداد صفری، امین جعفریان و ابراهیم فاتحی توانستند مقام اول تا سوم را به نام خود ثبت کنند.

بازوبندی، با اشاره به دیگر مقام های اصفهان در این مسابقات، گفت: علی شیرزاد و ایمان زیرک، سکو های دوم و سوم کلاس GT2000 را به نام خود کردند.

وی افزود: همچنین مهرداد صفری نایب قهرمان کلاس ۲۰۶ شد و در کلاس Bp Gt مهدی صحافی پور در جایگاه سوم قرار گرفت.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، خاطر نشان کرد: چهارمین دوره مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور در بافق استان یزد، هم زمان با برگزاری مسابقات سرعت کشوری در تهران برگزار شد.

بازوبندی، افزود: تیم استان اصفهان با حداقل شرکت کنندگان، از بین ۲۰ استان شرکت کننده، در جایگاه ششم کشوری قرار گرفت.

انتهای پیام/

Go to TOP