انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

پایان مرحله اول انتخابی تیم ملی تنیس روی میز/صعود ندا شهسواری

ندا شهسواری با مجموع ۲۵ امتیاز از دیگر رقبای خود پیشی گرفت و به صورت مستقیم به تیم ملی بانوان بزرگسالان راه یافت

به گزارش میدان نیوز، و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، پس از ۲ روز رقابت تنگاتنگ بین ۱۲ ورزشکار برتر بانوان، نفرات اول تا دوازدهم مرحله اول انتخابی تیم ملی مشخص شدند.

در این مرحله ندا شهسواری با مجموع ۲۵ امتیاز از دیگر رقبای خود پیشی گرفت و به صورت مستقیم به تیم ملی بانوان بزرگسالان راه یافت.

خانم ها مریم صامت با ۲۴ امتیاز، حاجیلو با ۲۲/۵ امتیاز ،صفری با ۲۱/۵ امتیاز ،جمال فر۲۰/۵ امتیاز، مختاررضایی با ۲۰ امتیاز و صفایی نیز با ۱۹ امتیاز به ترتیب مقام دوم تا هفتم را کسب نمودند و برای حضور در تیم ملی می بایست روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱ با یکدیگر به رقابت بپردازند.

همچنین خانمها سارا شهسواری با ۱۸ امتیاز ، مهشیدصامت با ۱۷/۵ امتیاز ، ملاطلب با ۱۷ امتیاز ،هلیا اصغری ۱۶/۵ امتیاز و شقایق حسین زاده ۱۵/۵ امتیاز مقام های هشتم تا دوازدهم را کسب نمودند.

در این میان شقایق حسین زاده به خاطر تلاش و ارائه بازی مطلوب علی الرغم بی تأثیر بودن امتیاز برد در بازی پایانی از طرف فدراسیون مورد تقدیر قرار گرفت.

شایان ذکر است سرداوری این مسابقات را سرکار خانم سیمین رضایی سرداور بین المللی کشورمان عهده دار بود و خانم ها هروی، پوریا منش،دانقیان، خودکامه و امیدی که همگی از داوران برجسته کشورمان هستند،قضاوت بازی ها را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/

Go to TOP