سپاهان0- فولادخوزستان1

شکست های ادامه دار سپاهان/ نقش جهان شوکه شد

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال در خانه با نتیجه یک بر صفر بازی را واگذار کرد.

به گزارش میدان نیوز، هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال که از روز چهارشنبه با دیدار دو تیم استقلال خوزستان و ذوب آهن آغاز و روز گذشته پیگیری شد، امروز به پایان می رسد.

در یکی از مسابقات امروز، سپاهان در ورزشگاه نقش جهان میزبان فولاد خوزستان بود.

سپاهان که در نخستین دیدار خود پس از جدایی زلاتکو کرانچار به میدان می رود، با ترکیب اولیه ابراهیم عالمه، عارف غلامی، عزت الله پورقاز، سیاوش یزدانی، حسین پاپی، علی کریمی، محمود قائد رحمتی، رسول نویدکیا، رضا میرزایی، مهدی شریفی و ساسان انصاری به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

حامد لک، پیمان شیرزادی، ایوب والی، عبدالله کرمی، رحیم زهیوی، احمد عبدالله زاده، فرشاد جان فزا، علی اصغر عاشوری، یوسف وکیا، سینا مریدی و حسن بیت سعید هم ترکیب اولیه فولاد خوزستان در این بازی است.

قضاوت این مسابقه بر عهده موعود بنیادی فرد بود که در نیمه نخست به یوسف وکیا از فولاد کارت زرد نشان داد.

سپاهان در ادامه ناکامی‌ هایش امروز با وجود میزبانی از فولاد خوزستان و در حالی که با جدایی زلاتکو کرانچار، قنبری را به‌ عنوان مربی موقت روی نیمکت داشت، بعد از دو باخت متوالی برابر ذوب‌ آهن و سپیدرود رشت، مقابل فولاد خوزستان شکست خورد تا در رده سیزدهم جدول بماند.

سپاهان در نیمه نخست تسلط بیشتری بر بازی داشت اما فولادی‌ ها که پرس را از یک سوم دفاعی حریف اجرا می‌ کردند با دفاع متراکم مانع موقعیت سازی سپاهان می‌ شد.

خطرناک‌ ترین موقعیت تیم سپاهان با فرصت طلبی شریفی آغاز شد که توپ این بازیکن در زاویه‌ ای بسته به دستان دروازه‌ بان برخورد کرد و در بازگشت میرزایی نتوانست گل نخست سپاهان را به ثمر برساند.

نیمه اول در نهایت دو تیم بدون گل به رختکن رفتند.

سپاهان ابتدای نیمه دوم را بسیار تهاجمی آغاز کرد و همان دقایق ابتدایی نیمه دوم موقعیت خوبی برای گلزنی داشت که هوشیاری لک مانع گلزنی تیم سپاهان شد.

در دقیقه ۵۷  ارسال دقیق شیرزادی از سمت چپ زمین را زهیوی با ضربه سر زد که توپ او به تیرک دروازه برخورد کرد ولی در ریباند بیت‌ سعید از موقعیت بهترین بهره را برد و گل اول بازی را با شوت روی پا برای فولاد به ثمر رساند.

فولادی‌ ها پس از گل نخستشان روی به گرفتن ضربه ایستگاهی آوردند و با این شیوه نیز چندین موقعیت خوب ایجاد کردند.

فولاد خوزستان با این پیروزی به رده دوم جدول رسید و حالا با یک بازی کمتر جدی ترین رقیب پرسپولیس برای قهرمانی به شمار می‌ رود.

سپاهانی ها هم سعی بر این داشتند تا با توپ‌ های پشت مدافعان به دروازه حریف برسند اما در این کار هم موفق نبودند.

بی نظمی و بی برنامگی در خط حمله سپاهان موج می‌ زد و همین مسئله باعث موفق نبودن این تیم در خط حمله شد.

 در حاشیه:

سعید آقایی محروم و جلال‌الدین علیمحمدی مصدوم از روز سکوها تماشاگر مسابقه بودند.

رسول نویدکیا به دلیل مصدومیت در نیمه نخست، جای خود را به ادون حسنی داد.

سه مانکن که لباس سپاهان بر تن آن‌ ها بود در ضلع شمالی ورزشگاه قرار داشتند.

در آغاز مسابقه، هواداران سپاهان به شدت کریم قنبری را تشویق کردند.

تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه ۷ هزار و پانصد نفر اعلام شد.

عبدالله‌ زاده، هافبک ملی‌ پوش فولاد برای نخستین بار در نیم‌ فصل دوم در ترکیب ابتدایی فولاد حضور دارد.

بیت‌ سعید پس از گل به ثمر رساندن گل به سمت هواداران فولاد در ورزشگاه نقش‌جهان رفت و خوشحالی‌ اش را با‌ آن‌ ها تقسیم کرد.

هواداران فولاد خوزستان که در ضلع شمال شرقی مستقر بودند و تعداد آن‌ ها نزدیک به ۲۰۰ نفر است، با شعار «خوزستان برزیلته» تیم خود را حمایت کردند.

هواداران سپاهان در دقایق پایانی با الفاظ ناشایست و ناسزا نسبت به عملکرد بازیکنان سپاهان واکنش نشان دادند و محمدرضا ساکت، مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان را تشویق کردند.

انتهای پیام/

Go to TOP