2 خبر از تیراندازی

اعزام ۳ ملی‌پوش اهداف پروازی به قبرس و آغاز اردوی دانشجویان از ۲۴ بهمن

۳ تیرانداز اهداف پروازی برای حضور در رقابت‌های جایزه بزرگ قبرس امشب عازم این کشور می‌شوند.

به گزارش میدان نیوز، و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، رقابت های تیراندازی جایزه بزرگ قبرس از ۱۶ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می شود که ۳ تیرانداز بوشهری به نمایندگی از ایران در رشته تراپ پا به این رقابت می‌گذارند.

این تیم با ترکیب، حسن انصاری، محمدرضا قاسمی و کامران محمدی امشب راهی این رقابت ها می شوند.

* آغاز اردوی دانشجویان از ۲۴ بهمن

ملی پوشان اهداف پروازی کشورمان همراه با تیم دانشجویان در دو رشته تراپ و اسکیت برای حضور در مسابقات پیش رو اردوی تمرینی خود را از ۲۴ بهمن ماه آغاز می کنند.

این اردو به منظور تنظیم در هماهنگی تمرینات ورزشکاران در رقابت های جام جهانی کره جنوبی و مسابقات دانشجویان مالزی است که ۱۸ تیرانداز ملی پوش و دانشجو در رشته های تراپ آقایان و بانوان و اسکیت آقایان اردوی تمرینی خود را از ۲۴ بهمن ماه در محل میدان اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی آغاز می کنند.

امیرحسین آقازاده، علی حافظی، علیرضا عسگری، رامتین بشارتی، مسعود عزیزیان، علی قادریان ، احمدرضا تقدیر، شادی استادآقایی،الهه مقصودی و سپیده سیرانی از تهران، محمد حسین پرورش نیا، علی خیاطان و مرضیه پرورش نیا از اصفهان، علی دوستی، عبدالقادر شیر محمدی و غزاله جهاندار از مازندران، فاطمه امیری بهزادی از کرمان و رضا آقاجانی از گیلان نفراتی هستند که اردوی خود را تحت نظر کادر فنی دنبال می کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP