همه از کشتی نتیجه می‌خواهند

محبی: کشتی آزاد در شرایط بحرانی به سر می‌برد/ برخی مربیان تمایل به همکاری نداشتند

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: تیم کشتی آزاد در شرایط بحرانی به سر می‌برد و باید در این زمینه سخت کار شود.

به گزارش میدان نیوز، محمدحسین محبی درباره انتقادات به انتخاب رسول خادم به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان گفت: در جلسه پیشین شورای فنی تصمیم گرفته شد تا خادم تا انتخابی تیم ملی مسئولیت فنی تیم را برعهده بگیرد، اما با توجه به فرصت محدودی که بین مسابقات انتخابی و بازی‌های آسیایی و رقابت‌های جهانی وجود دارد تصمیم گرفته شد تا خادم بعنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود.

وی ادامه داد: اعضای شورا تاکید داشتند با توجه به اینکه خادم اشراف کاملی به مسائل فنی دارد بعنوان سرمربی انتخاب شود. به هرحال با چند گزینه صحبت شده بود که شورای فنی در این زمینه به نتیجه نرسید. ما مربیان توانمند خوبی داریم که شرایط مختلفی داشتند؛ بعضی تمایل به همکاری نداشتند، بعضی هم گفتند که نمی‌توانند با این ساختار فنی کار کنند.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد با بیان اینکه خادم طبق اساسنامه مسئولیت‌های خود را به بنی‌تمیم، نایب رئیس فدراسیون واگذار کرد، خاطر نشان کرد: خادم برای قبول این سمت حتی فرصتی خواست، اما ما فرصت ندادیم. تیم کشتی آزاد در شرایط بحرانی به سر می‌برد و باید در این زمینه سخت کار شود.

محبی با بیان اینکه همه از کشتی نتیجه می‌خواهند در پایان گفت: کشتی آنقدر بزرگ و پیشکسوت دارد که نیاز به دخالت امثال فردوسی‌پور در امور خودش ندارد. از وی می‌خواهم در برنامه ۹۰ به رفع مشکلات فوتبال بپردازد. فارغ از من احترام سایر بزرگان کشتی لازم است و از او می‌خواهم که حرمت‌ها را حفظ کند.

انتهای پیام/فارس

Go to TOP