مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن:

ذوب ‌آهن فوق ‌العاده بود و سزوار برد بودیم/ عصبانیت استقلالی‌ ها را درک می‌ کنم

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن، گفت: ذوب‌ آهن با قدرت بازی کرد و استقلالی ‌ها فکر نمی‌ کردند ببازند، اما ذوب ‌آهن فوق ‌العاده بود و سزوار برد بودیم.

به گزارش میدان نیوز، سعید آذری شامگاه یکشنبه در گفتگویی در مورد پیروزی دو بر یک ذوب ‌آهن برابر استقلال تهران، اظهار کرد: بازی امروز یکی از زیباترین بازی‌ های لیگ بود، دو تیم با بار فنی بسیار بالا و حرکات تکنیکی و تاکتیکی ویژه، بازی تماشاگرپسندی را به نمایش گذاشتند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن با بیان این که ذوب‌ آهن از موقعیت ‌هایش استفاده کرد، ادامه داد: آن تیمی که با تجربه ‌تر عمل کرد ذوب‌ آهن بود و خوشبختانه نوار پیروزی ‌های ما برابر یکی از بهترین تیم ‌های فعلی ایران پاره نشد.

وی افزود: جنگ تعصب دو تیم در زمین ستودنی بود، به هر دو تیم تبریک می‌ گویم و از کادر فنی ذوب‌ آهن به ویژه امیر قلعه ‌نویی تشکر ویژه‌ ای دارم.

آذری با اشاره به این که این بازی گامی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود، تصریح کرد: تلاش بازیکنان ذوب ‌آهن در بازی امروز بی‌ نظیر و پیروزی برابر استقلال بسیار روحیه ‌بخش بود تا برای دیدار بعدی با سایپا در لیگ برتر آماده شویم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن ادامه داد: استقلال دوست نداشت بازنده برود، ذوب‌ آهن با قدرت بازی کرد و وجود قلعه ‌نویی به حساسیت ‌های بازی افزوده بود و استقلالی ‌ها فکر نمی‌ کردند ببازند، اما ذوب ‌آهن فوق ‌العاده بود و سزوار برد بودیم.

وی در مورد اتفاقات پایان بازی و شکسته شدن صندلی‌های ورزشگاه فولادشهر، گفت: هوادارانی که به ورزشگاه می ‌آیند همیشه راضی به خانه نمی‌ روند و هواداران استقلال دوست داشتند تیمشان پیروز شود، این اتفاقات برای اولین بار نیست که در ورزشگاه ‌های ایران می ‌افتد.

آذری با بیان این که ما دایره حقوقی داریم و بهتر است ناظران نظر بدهند، گفت: نگران نباشید، صندلی‌ ها را دوباره سر جای خود می‌ چسبانیم، عصبانیت استقلالی‌ ها را درک می‌ کنم،شاید کار درستی نباشد ولی ممکن است عصبانیتشان با شکستن صندلی‌ ها تخلیه شده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌ آهن با بیان این که این برد را به هواداران خود که امروز خیلی خوب از ما حمایت کردند تقدیم می‌کنم، تصریح کرد: خوشحالم که بازگشت به فولادشهر با یک پیروزی بین ‌المللی و یک برد ارزشمند داخلی همراه شد که نتیجه تلاش یک مجموعه است و امیدوارم روند این بردها ادامه داشته باشد.

وی در مورد آماده شدن چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان، تصریح کرد: کیفیت چمن، هموار بودن زمین و … را باید از بازیکنان سوال کنید، به نظر من بازیکنان راحت ‌تر بازی می ‌کنند و گردش توپ روی زمین بسیار متوازن است.

انتهای پیام/

Go to TOP