سجاد محمد‌پور:

امیدوارم اتفاقات جام ستارگان بوکس جهان دوباره برایم تکرار شود/تورنمنت بلغارستان جزء مسابقات ستاره دار است

نماینده وزن ۵۶ کیلوگرم تیم ملی بوکس گفت: امیدوارم در صورت اعزام به تورنمنت بلغارستان اتفاقات سال ۲۰۱۴ را دوباره تکرار کنم.

به گزارش میدان نیوز، اردوی تیم ملی بوکس در حالی این روزها به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب پیگیری می‌شود که ملی پوشان کشورمان برای حضور در تورنمنت بین المللی بلغارستان تمرینات خود را زیر نظر اکبر احدی سرمربی تیم ملی پیگیری می‌کنند. پس از برنامه ریزی‌ مسئولان فدراسیون بوکس، قرار است ملی پوشان کشورمان ۲۸ بهمن‌ماه راهی بلغارستان شوند. این رقابت‌ها به مدت ۵ روز در این کشور برگزار خواهد شد. تیم ملی بوکس ایران با ترکیب ۷ ملی پوش راهی این رقابت‌ها خواهد شد.

سجاد محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که آیا مصدومیتی که در انتخابی تیم ملی بوکس پیش آمده بود رفع شده است یا خیر، گفت: مصدومیتی که از ناحیه ابرو در انتخابی تیم ملی برایم رخ داده بود، پس از جراحی بسیار کوچکی که پزشکان انجام دادند خوشبختانه بهبود پیدا کرد و حالا تمریناتم را در اردوی تیم ملی به شدت پیگیری می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرایط اردوهای تیم ملی نسبت به دوره‌های گذشته بهتر شده است یا نه، اظهارداشت: خوشبختانه شرایط خوبی در اردوهای تیم ملی حاکم است. تیم ملی در هتل آکادمی مستقر است و شرایط نسبت به دوره‌های قبل خیلی بهتر شده است. تیم ملی زیر نظر کادرفنی تمرینات منظم و دقیقی را پیگیری می‌کند و امیدوارم نتایج خوبی را در مسابقات پیش رو کسب کنیم.

نماینده وزن ۵۶ کیلوگرم تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی برای خروج از کشور داری یا خیر، گفت: خوشبختانه مراحل اعزامم به این رقابت‌ها در حال پیگیری است. با توجه به اینکه من هنوز سرباز هستم برای خروج از کشور باید از مسئولان سازمان نظام وظیفه اجاز می‌گرفتم که خوشبختانه آنها موافقت خود را اعلام کرده‌اند و جا دارد از آنها تشکر کنم که شرایطم را برای اعزام به این تورنمنت مهیا کرده‌ا‌ند. امیدوارم بتوانم با حضور و کسب مدال در این تورنمنت جواب محبت‌های آنها را بدهم.

دارنده مدال نقره مسابقات لیگ ستارگان جهان در ادامه صبحت‌های خود، عنوان کرد: قرار است راهی تورنمنت بلغارستان شویم. این رقابت‌ها یکی از مسابقات ستاره‌دار مطرح دنیا است. در این مسابقات کشورهای صاحب بوکس حضور پیدا می‌کنند و من طی چند سال گذشته باحضور در این رقابت‌ها سهمیه حضور در لیگ ستارگان جهان را کسب کردم. خوشبختانه سال ۲۰۱۴ موفق به کسب مدال نقره این رویدادها شدم و امیدوارم که اتفاقات سال ۲۰۱۴ این‌بار دوباره در بلغارستان برایم رخ دهد. البته در آن مقطع در وزن ۵۲ کیلوگرم مبارزه می‌کردم، اما حالا در وزن ۵۶ کیلوگرم مبارزه می‌کنم و امیدوارم اتفاقات گذشته برایم تکرار شود و دوباره مدال‌آوری کنم.

انتهای پیام/فارسَ

Go to TOP