از سوی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اعلام شد؛

اخلاق و منش اسلامی در تمامی رشته های ورزشی اشاعه پیدا کند/ پیشرفت های چشم گیر ورزش در ۴۰ سال گذشته

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان، گفت: امیداوریم اخلاق و منش اسلامی در تمامی رشته های ورزشی به طور مستمر اشاعه پیدا کند و مسئولان به بعد فرهنگی ورزش هم توجه داشته باشند.

وحید رجبی در گفتگو با خبرنگار میدان نیوز، با اشاره به برنامه های دهه فجر سازمان بسیج ورزشکاران اصفهان، اظهار کرد: دو برنامه برای رؤسای هئیت های ورزشی و یک برنامه برای دبیران این هیئت ها درباره برنامه های دهه فجر داشتیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان ادامه داد: هیئت های ورزشی یک رابط فرهنگی بین بسیج و ورزشکاران هستند که باید دیدار با خانواده شهدا و جانبازان را در دستور کار خود قرار دهند.

تبیین انقلاب و پیروزی آن

وی افزود: یک مراسم ویژه سازمان های مردم نهاد در اتاق بازرگانی با حضور باشگاه ها برگزار کردیم و در آن جلسه، انقلاب و پیروزی انقلاب تبیین شد.

رجبی با اشاره به بازی ذوب آهن و استقلال در اصفهان، گفت: بحث ادای احترام به شهدای انقلاب اسلامی و گرامی داشتن یاد و خاطره این شهدا قبل از برگزاری بازی انجام شد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان تصریح کرد: ما مشارکت های مشاوره ای و ارشادی برای هیئت ها داریم و آن ها هم مسابقات را به این سمت می برند که یاد و خاطره انقلاب را زنده کنند.

رژه موتوری از چهاراه تختی تا گلستان شهدا

وی درباره برنامه های ویژه بسیج ورزشکاران، گفت: رژه موتوری از چهاراه تختی تا گلستان شهدا به یاد ورود امام راحل برگزار شد و برنامه های متنوعی در هیئت ها و باشگاه ها در دست اقدام است.

رجبی با اشاره به حضور گسترده جامعه ورزشی استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، تصریح کرد: بدون شک جامعه ورزش مثل سال های گذشته پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان خاطر نشان کرد: تجمع اولیه جامعه ورزش اصفهان در روز ۲۲ بهمن ورزشگاه تختی است و از ورزشگاه به سمت میدان امام حرکت خواهیم کرد.

دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ورزش

وی با اشاره به بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ورزش، اظهار کرد: بعد از انقلاب توسعه ورزشی و مدال آوری زیادی را شاهد بودیم و در المپیک ورزشکاران زیادی ورود پیدا می کنند که تنها بخش کوچکی از ثمره انقلاب در ورزش کشور است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اصفهان، گفت: ورزش ما در این ۴۰ سال پیشرفت‌ های چشم‌ گیری داشته و در خیلی از رشته‌ ها توانسته‌ ایم به موفقیت‌ های زیادی دست پیدا کنیم.

اخلاق و منش اسلامی در رشته های ورزشی

رجبی با بیان این که امیداوریم اخلاق و منش اسلامی در تمامی رشته های ورزشی به طور مستمر اشاعه پیدا کند، تصریح کرد: مسئولان به بعد فرهنگی ورزش توجه داشته باشند که این بد اخلاقی های موردی در سیستم ورزش هم کمرنگ شود.

وی با بیان این که ما هر چه داریم به برکت خون شهدا و نعمت ولایت است، گفت: باید یاد و خاطره شهدا گرامی داشته شود و همیشه این را در نظر داشته باشیم که امنیت و اقتدار امروز ما مرهون تدابیر مقام معظم رهبری و خون شهداست و باید قدردان آن باشیم.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اصفهان، با بیان این که باید شهدای ورزشکار، الگوی ورزشکاران باشند، خاطر نشان کرد: ورزشکاران ما باید در همه میادین از ورزشکاران شهید الگو گرفته و مانند آن ها رفتار کنند و این را در نظر داشته باشند که قهرمان واقعی، شهدا هستند.

انتهای پیام/

Go to TOP