تذکر به کریمی ارتباطی با حواشی فدراسیون ندارد

پاسخ ستاد امر به معروف اصفهان به حواشی فوتبالی+تصویر

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در پی مطالب منتشر شده در رسانه‌ها، پیرامون ادعای شکایت ستاد از یکی از اهالی فوتبال نکاتی را بیان کرد.

به گزارش میدان نیوز،  به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان، حجت‌الاسلام عبدالجواد عبداللهی‌نژاد در پی مطالب منتشر شده در رسانه‌ها، پیرامون ادعای شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان از یکی از اهالی فوتبال نکاتی را بیان کرد.

وی در این رابطه اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر مراتبی دارد که از جمله آن مرتبه تذکر لسانی است و از نظر شرع بر هر مؤمنی واجب است نسبت به ترک معروف یا انجام منکر در جامعه بی‌تفاوت نباشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان افزود: در آبان ماه سال جاری گزارشی در خصوص پست‌های اینستاگرامی آقای علی کریمی به این ستاد واصل شد که پس از بررسی، صحت گزارش مورد تأیید قرار گرفت و این ستاد تذکر مکتوبی را جهت اصلاح و ارشاد نامبرده به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است این تذکر نه تنها از نظر محتوی هیچ‌گونه ارتباطی با فدراسیون فوتبال و موضوعات داخلی آن نداشته؛ بلکه از لحاظ زمان نیز با اختلافات اخیر ایشان و فدراسیون سازگاری ندارد.

عبداللهی‌نژاد در پایان افزود: تشویش اذهان عمومی، کذب و افترا علیه نهادهای انقلابی زیبنده اهالی ورزش نیست و در صورت ادامه روند پیش آمده، این ستاد علی‌رغم میل باطنی، اقدام قانونی را حق و تکلیف خود می‌داند.

 علی کریمی روزهای گذشته با انتشار این پست در اینستاگرام از شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از او به واسطه ارتباط این ستاد با تاج رئیس فدراسیون فوتبال خبر داده بود. فدراسیون فوتبال نیز روز گذشته در بیانیه‌ای این موضوع را رد کرده و بیان داشت که فعلا هیچ شکایتی نسبت به رفتار اخیر کریمی انجام نشده است اما در صورت تداوم اظهارات وی این موضوع را ازمراجع قانونی پیگیری خواهند کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP